Корзина
286 отзывов
Порівняння електричних і водяних теплих підлог
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е
+38 (044) 22-30-795
+380
50
627-87-84
+380
96
357-80-07
+380
63
875-38-18
BODEN | 0 800 300 399 | вся Украина
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Порівняння електричних і водяних теплих підлог

Порівняння електричних і водяних теплих підлог

Порівняння електричних і водяних теплих підлог Почавши ремонтні роботи в коридорі, я вирішив розділити завдання за двома основними напрямками: красиво і технічно. Красиве, тобто дизайн, я вирішив доручити дружині, а сам зайнявся технічною стороною п

 

Порівняння електричних і водяних теплих підлог

 

Почавши ремонтні роботи в коридорі, я вирішив розділити завдання за двома основними напрямками: красиво і технічно. Красиве, тобто дизайн, я вирішив доручити дружині, а сам зайнявся технічною стороною питання.

Потрібно відзначити, що коридор у мене не дуже зручний для підбиття сюди стандартного опалення та радіатор на стіні псував би загальний вигляд і займав обсяг, який хотілося б зберегти. Тому в якості опалення я вибрав систему «тепла підлога». Як з'ясувалося, на ринку подібні системи представлені у величезному асортименті, що, звичайно ж, поставило мене в безвихідь.

7 міфів про плівкових теплих підлогах

Для початку я з'ясував, що системи бувають декількох видів і мають зовсім різні технічні характеристики, споживають різну кількість енергії, відрізняються теплоносієм, способом установки, ціною.
Обговоривши питання з колегами по роботі, друзями та рідними, я з'ясував, що всі хто встановлював підлоги з підігрівом, зупиняли свій вибір на електричних системах на основі термокабеля або термоматов. Але я все ж вирішив продовжити дослідження громадської думки з даного питання і знайшов, що чималою популярністю в Інтернеті користуються і водяні системи. Вони широко рекламуються як економічні і надійні.

 

 

Я вирішив порівняти обидві системи, самостійно вивчити промо-матеріали та весь спектр думок з даного питання. Для початку я переглянув десятки роликів на YouTube. У процесі стало ясно, що установка водяних підлог не так вже проста. При їх монтуванні рівень підлоги слід піднімати, під лицьовим статевим покриттям буде знаходитися безліч металопластикових труб, наповнених гарячою водою. Вода повинна нагріватися в опалювальному котлі, нагнітатися в труби спеціальними насосами. Труби з'єднані фітингами, оснащені системою зворотних клапанів.


Як виявилося в подальшому на установку котла необхідно одержати дозвіл в ЖЕКу, бо подібне нововведення прирівнюється до перепланування. Окрім технічних труднощів і проблем з документами довелося зіткнутися з особливостями самого будинку. Якщо електрика є у всіх міських будівлях, то газ, наприклад, в нашому домі відсутній, що позначається і на виборі котла. Заощадити бюджет ніяк би не вийшло, і немає ніякого сенсу гріти воду електрикою, щоб опалювати нею ж коридор.

Оформлення документів, швидше за все, обійшлося б в пристойну суму. Встановлювати котел без дозволу і жити в очікуванні перевірки ― я б не хотів. Найменше ― установку довелося б розібрати, але, можливо, що на цьому санкції б не закінчилося і довелося б викласти кругленьку суму штрафу або навіть шукати собі нове житло. Тому що за настільки серйозні порушення можуть виселити з квартири.

Останнім аргументом стала сама вартість водяної системи. Котел, труби, насос ― коштують зовсім не дешево, ні про яку економію не може бути й мови.

Таким чином, повністю переконавшись у безглуздості установки в квартирі водяних теплих підлог, я вирішив встановлювати електричні, як і радили мені відразу. Систему я встановив і з упевненістю, на основі власного досвіду і вивченого мною громадської думки можу заявити, що краще електричних теплих підлог систем обігріву для стандартних квартир поки немає.

Предыдущие статьи
  • Як правильно придбати теплу підлогу і не помилитись
    Перше, що необхідно зробити - це визначитися з необхідною потужністю на один квадратний метр площі, що обігрівається. На практиці сьогодні використовують рекомендації, існуючі на підставі усереднених даних по потужності для кожного типу приміщення...
  • Тепла підлога в передпокої, прихожій
    ТЕПЛИЙ ПОЛ в передпокої Щоб в передпокої підлогове покриття було завжди сухим, а взуття швидко висихала, багато встановлюють тепла підлога. У цьому випадку вам не доведеться постійно прибирати підлогове покриття в передпокої, що сподобається...
  • Тепла підлога на балконі або лоджії
    Тепла підлога на балконі або лоджії Останнім часом дуже багато через брак житлової площі та через прагнення розширити простір об'єднують балкони і лоджії з житловими приміщеннями. Як правило, однієї батареї центрального опалення для таких...
social-icon
Loading...