Корзина
376 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Інфрачервона тепла підлога під ламінат: комфорт для кожного!

Інфрачервона тепла підлога під ламінат: комфорт для кожного!

Інфрачервона тепла підлога під ламінат: комфорт для кожного!   Замислюючись про необхідність покупки теплої підлоги в свій будинок або квартиру, люди задають собі питання. Давайте розглянемо ті, які зустрічаються найбільш часто.   Який...

 

Інфрачервона тепла підлога під ламінат: комфорт для кожного!

 
Замислюючись про необхідність покупки теплої підлоги в свій будинок або квартиру, люди задають собі питання. Давайте розглянемо ті, які зустрічаються найбільш часто.

Років 10-15 тому тепла підлога був екзотикою в українських будинках
 
Який інфрачервона тепла підлога краще застосовувати під ламінат?
 
Плівкові теплі підлоги Obogreff по потужності діляться на два типи: 150 Вт на 1 кв.м і 200 Вт на 1 кв.м. Так як в основному теплі підлоги під ламінат вибирають для житлових приміщень, то розглядатиме цей випадок. Оптимальним варіантом для житлових приміщень є теплі підлоги потужністю 150 Вт на 1 кв.м, тому що:
 
― Повністю виконується функція теплої підлоги ― нагрів приміщення до 30 ° С:
 
(ГОСТ Р 50571.25-2001 ... «Поверхня підлоги в таких приміщеннях нагрівається до 25-30 ° С, а повітря на висоті до 2 м має температуру 18-20 ° С, що створює найбільш комфортні умови для людини» ... «Згідно СНиП 2.04. 05-91, середня температура обігріваються підлог в приміщеннях з постійним перебуванням людей повинна бути 26 ° С. Це ж значення рекомендується для підлог з теплоізоляційним покриттям (паркет, тепла лінолеум, ковролін) »...);

 


 
― У порівнянні з більш потужним варіантом, відбувається економія електроенергії і більш плавний нагрів (при нагріванні ламинат не обпалюється);
 
― Не боїться перегріву. Це важливо, оскільки ламінат має більше низьку теплопровідність, ніж плитка ПВХ або лінолеум.
 
(ГОСТ Р 50571.25-2001 ... «Температурне поле на поверхні електронагріву-котельної плівки або пластини має бути однорідним, а поверхнева температура не повинна перевищувати 95 С» ... «Тепловіддача на одиницю площі підлоги житлового приміщення, обладнаного системою розподіленого електрообігріву, повинна становити 80- 150 Вт / м2 »...).
 
Що потрібно знати для правильної експлуатації теплих підлог?
 
Теплі підлоги Obogreff ― хороший варіант для використання з ламінатним підлогою. При їх купівлі потрібно звернути увагу на маркування та слідувати інструкціям виробника.

 


 
Тепла підлога під ламінат
 
Перед початком робіт з укладання ламінату на інфрачервоний тепла підлога потрібно включити на кілька днів систему підігріву. Систему відключають за 1-2 дні до початку робіт. Після закінчення робіт протягом трьох днів потрібно підтримувати в приміщенні постійний температурний режим. З початком кожного опалювального сезону підігрів потрібно включати поступово, збільшуючи температуру не більше, ніж на 5 ° С в день.
 
Оптимальною температурою теплої підлоги під ламінатом вважається 19-23 ° С, відносна вологість повітря повинна становити 55-65%. При використанні теплих підлог потужністю вище 150 Вт на 1 кв.м ламінат може пересушити, що призведе до порушення його замкових з'єднань. У будь-якому випадку рівень вологості повітря не повинен бути менше 50%. Для підтримки його на потрібному рівні можна користуватися зволожувачами повітря.
 
Які особливості використання теплих підлог?
 
При використанні теплої підлоги Obogreff потужністю 150Вт на 1 кв.м необхідна температура з приміщенні досягається за півгодини. При експлуатації не варто забувати про максимально допустимій температурі нагріву ламінату: вона повинна бути не більше 30 ° С. Більш високі значення температури негативно впливають на властивості ламінату. При цій же температурі досягається максимальна енергоефективність.
 
Максимальна температура ламінату та плитки ПВХ може розрізнятися на 3-5 ° С (для ламінату більш низьке значення).
 
Поверхня ламінату не повинна бути гарячою: при дотику до підлоги рукою повинно відчуватися нейтральне або злегка відчувається тепло. Це означає, що температура матеріалу не менше 27-29 ° С, а тепла підлога виконує свою функцію (ГОСТ Р 50571.25-2001).
 
Якщо Ви хочете опалювати приміщення за допомогою теплоплёнкі ― це більш складний випадок, що вимагає додаткових розрахунків. У розрахунках повинні бути враховані всі тепловтрати, параметри приміщення (висота стелі, наявність віконних і дверних прорізів), а також сумарна потужність теплової енергії, що виділяється системою опалення. При цьому для обігріву стелі та стін використовується теплоплёнка потужністю 150-200 Вт на 1 кв.м.

Другие статьи