Корзина
232 отзыва
Суббота и Воскресенье мы - РАБОТАЕМ! Узнать
Нагрівальний мат для теплої підлоги - види.
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е
+38 (044) 22-30-795
+380
50
627-87-84
+380
96
357-80-07
+380
63
875-38-18
BODEN | 0 800 300 399 | вся Украина
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Нагрівальний мат для теплої підлоги - види.

Нагрівальний мат для теплої підлоги - види.

Теплі підлоги встановлюються під основне покриття підлоги. Їх розміщують між шарами бетону, або заливають самовирівнюється бетоном, або як електричні теплі підлоги під плитку. Для обігріву підлоги в певних місцях таких як, кухня, ванна встановити теп

 

Теплі підлоги встановлюються під основне покриття підлоги. Їх розміщують між шарами бетону, або заливають самовирівнюється бетоном, або як електричні теплі підлоги під плитку. Для обігріву підлоги в певних місцях таких як, кухня, ванна встановити теплу підлогу під плитку стане відмінним рішенням. Електричні теплі підлоги під плитку дозволять створити комфортну атмосферу. Тепла підлога можна стелити і під ламінат, і під каврлін, і навіть лінолеум.

Особливості монтажу теплої підлоги під плитку

 

При виборі теплих підлог величезну роль грає область його застосування. Залежно від характеру приміщення, може застосовуватися тип теплої підлоги. Особливу увагу необхідно приділити потужності і виду нагрівальних матів. Вибрати й купити теплу підлогу в москві можна у нас на.

 

 

Гріє мат для теплої підлоги ― види.

 

Гріють мати SHTEIN ― виконані у вигляді матів певної товщини. Струмовідні жили мають подвійну ізоляцію, тому мати можуть встановлюватися у вологих приміщеннях, наприклад, як тепла підлога електричний під плитку у ванній. Наявність клейового шару на армуючої сітки під кабель дозволяє укладати тепла підлога без додаткового зміцнення.

 

Тепла підлога DEVI ― нагрівальні мати, що розрізняються кількістю струмоведучих жил. Залежно від умов розміщення та необхідної потужності прогріву використовують разножільний тепла підлога. Купити тепла підлога DEVI можна у нас в наступних видах:

- DEVImat DSVF-150 одножильний;
― DEVImat DTIF-150 ― двожильний;
― DEVImat DTIR-150 ― двожильний.


Тепла підлога WARMSTAD ― двожильний нагрівальний мат. Може застосовуватися як реконструирующий матеріал для підлоги, де необхідно не перевищувати товщину підлоги.

 

Тепла підлога ТЕПЛОЛЮКС ― може використовуватися як в загальних приміщеннях, так і в приміщеннях підвищеної вологості. MINI MAT (одножильний) і TROPIX MAT двожильний ― основні види електричних теплих підлог Теплолюкс.


Терморегулятори для теплої підлоги ― датчики, що дозволяють контролювати і підтримувати тепла підлога під певною температурою. Ціна на них варіюється в залежності від виду: від Сампо простих, до програмованих регуляторів, з функцією запомнінанія температури і часу підігріву.

Предыдущие статьи
  • Довічна гарантія на теплу підлогу Thermo
    Шведський виробник систем кабельного опалення Thermo Industri AB вводить довічну гарантію на теплі підлоги Thermo. Довічна гарантія ― це розширена версія сервісного обслуговування, яка надається на продукцію компанії Thermo Industri AB. Ця послуга...
  • Підбір теплої підлоги слід робити у фахівця
    Поспішаємо Вас заспокоїти: монтаж теплої електричної підлоги Ви можете здійснити під абсолютно будь-яке підлогове покриття, будь то невибаглива плитка або вимогливий паркет. Однак пам'ятайте, що, скажімо, підібрати теплу підлогу під керамічну...
  • Тепла підлога на кухні
    Кухня, без сумніву, одне з найважливіших приміщень в будинку. Це основа будь-якого житла. Якщо будь-які інші кімнати можуть підміняти один одного (наприклад, розташуватися на нічліг можна у вітальні, а спальню використовувати як робочий кабінет),...
social-icon
Loading...