Корзина
376 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Як обрати теплу підлогу

Як обрати теплу підлогу

Сучасний ринок електричних теплих підлог пропонує широкий вибір систем обігріву різного типу, кожен з яких має свої особливості. Залежно від типу обраної системи розрізняються і способи монтажу теплої підлоги. Який тепла підлога...

 

Сучасний ринок електричних теплих підлог пропонує широкий вибір систем обігріву різного типу, кожен з яких має свої особливості. Залежно від типу обраної системи розрізняються і способи монтажу теплої підлоги.

Який тепла підлога вибрати?
Електричні теплі підлоги діляться на конвекційні (кабелі в стяжку, мати на сітці) та інфрачервоні (плівкові, стрижневі). Критерії вибору теплої підлоги крім його характеристик і підлогового покриття, залежать від стадії ремонту і від деяких інших факторів, які впливають на покупку.

Конвекційний тепла підлога
Конвекційний тепла підлога ― система в якій від нагрівального елемента тепло передається через фізичний контакт підлогового покриття.

Кабель в стяжку
Нагрівальний кабель для теплої підлоги завжди вкладається в цементно-піщану стяжку товщиною 2-5 см. При роботі кабель нагрівається до заданої температури і передає тепло стяжці, яке поширюється і на підлогове покриття, і далі ― в приміщення.

Тепла підлога під ламінат

Кабель вигідно купувати при великому капітальному ремонті і будівництві. Однак для його укладання потрібен деякий досвід, інакше можна прорахуватися з розкладкою. Під кабель зазвичай кладуть шар теплоізоляції, щоб тепло піднімалося вгору.

 

 

Головна перевага ― низька вартість, а також можливість створення будь-якої потужності на квадратний метр залежно від щільності укладання витків. Крім того, нагрівальний кабель укладається в приміщеннях будь, навіть самої складної конфігурації.

Тонкі мати на сітці
Нагрівальні мати для теплої підлоги представляють із себе спеціальну сітку на яку наклеєний тонкий нагрівальний кабель. Заливка стяжки не потрібно ― мати кладуться в шар плиткового клею або ровнителя, завдяки чому забезпечується більш швидкий прогрів підлогового покриття.

Нагрівальні мати найдоцільніше укладати під плитку. Фінішним покриттям може бути також ламінат, ковролін, лінолеум і т.д.

Головною перевагою вибору теплої підлоги на матах є можливість їх застосування під будь-яке підлогове покриття при відносній простоті монтажу. Крім того, на відміну від кабелів в стяжку тонкі мати піднімають робочу висоту підлоги на мінімальну висоту.

Інфрачервона тепла підлога
Інфрачервона тепла підлога ― це новітня, принципово інша високотехнологічна система для обігріву приміщень різного типу. Обладнання випускається у вигляді плівки з нагрівальними ик-елементами всередині, або у вигляді карбонових стрижнів. Це одне з найбільш екологічних і економічних рішень для обігріву підлоги.

Плівкова тепла підлога
Плівкові інфрачервоні підлоги обходяться майже завжди дешевше кабельних обігрівальних систем, при цьому вони передають тепло швидше ― не витрачає час на прогрів стяжки. Практично відразу ж нагріваються стіни, меблі і всі предмети в приміщенні.

Головна перевага ― «сухий монтаж», що дозволяє уникнути брудних цементних робіт. Плівковий тепла підлога укладають просто на робочу поверхню підлоги.

Є ідеальним рішенням при монтажі під ламінат та інші підлогові покриття, проте не може укладатися під кахельну плитку.

Стрижневий тепла підлога
У стрижневих теплих підлогах гріючий елемент ― гнучкі стрижні на основі карбону (аморфного вуглецю), а також срібла і графіту.

Карбонові стрижні укладаються в стяжку аналогічно нагрівальних кабелів або в шар плиткового клею, аналогічно матам на сітці і тому можуть використовуватися під будь-яке фінішне покриття, включаючи кахельну плитку.

Головна перевага ― це саморегулюючий тепла підлога, на якому можна розставляти меблі в будь-якому порядку ― система не перегрівається.

Другие статьи