Корзина
376 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Монтаж нагрівального мата теплої підлоги

Монтаж нагрівального мата теплої підлоги

Для того, щоб змонтувати гріючий мат самостійно, насамперед слід обов'язково уважно прочитати прикладену до теплого підлозі інструкцію. Також рекомендуємо ознайомитися з помилками при монтажі теплої підлоги, щоб їх успішно уникнути. У цій замітці...

 

Для того, щоб змонтувати гріючий мат самостійно, насамперед слід обов'язково уважно прочитати прикладену до теплого підлозі інструкцію. Також рекомендуємо ознайомитися з помилками при монтажі теплої підлоги, щоб їх успішно уникнути. У цій замітці ми розповімо про основні моменти, пов'язаних з монтажем нагрівальних матів з деякими ілюстраціями.


Отже, ви придбали теплий мат під плитку, який являє собою кабель, розташований на сітці витками.
Мат укладається безпосередньо на поверхню підлоги (стяжку), без застосування будь-якої додаткової теплоізоляції, враховуючи те, що мат, як правило, укладається в тонкий шар суміші або клею. При цьому використання теплоізоляції може зробити покриття більш схильним до розтріскування.
Рекомендуємо ретельно підготувати поверхню підлоги ― пропилососити і проґрунтувати її ґрунтовкою для підлоги.

Отже, ви вирішили купити і встановити теплу підлогу.


Постарайтеся визначитися з тим, як буде укладатися підлогу, попередньо можна накидати схему укладання. Відзначимо, що, наприклад, мат в 3 кв. м розмістити у ванній кімнаті де стоять напівкругла ванна, унітаз, меблі, а обігрівається площа теж 3 кв метра ― є, іноді вельми непростим завданням.
як розплести мат Якщо, наприклад, необхідно укласти мат в розмір 2 м х 1 м то ви просто вибираєте мат довжиною 4м і розрізаєте його (сітку) просто навпіл і укладаєте два полотна поруч.
Не факт, до речі, що у вас в підсумку вийде прямокутник ― у різних фірм різний крок межу витками кабелю, а сітку мату можна розрізати не скрізь.

 

 


Мат може укладатися не тільки поруч лежачими смугами, але і з поворотом напрямки ― див. Картинку вище. При підготовленій поверхні, мат можна просто кріпити скотчем. При його заливці ровнітель, як роблять багато майстра для зручності та безпеки кабелю, може знадобитися кріплення мату дюбелями і саморізами через шайби ― щоб мат не "сплив».

Іноді виникає необхідність «розплести» мат, наприклад, щоб прогріти важливу частину площі, куди мат по ширині не поміщається ― див. Фото. При цьому, відокремлювати кабель від сітки, надрізу кріпильний скотч, слід з обережністю, щоб не пошкодити його. При необхідності, можна змінити розташування петлі мату, в певних межах, керуючись інструкцією, де вказаний мінімальний радіус вигину і мінімальна відстань, змінити крок цих петель.
розташування трубки для датчика


Гофрована трубка повинна розташовуватися між петлями гріє кабелю. Якщо крім перегину трубки між стіною і підлогою, який повинен бути плавним, доводиться робити додатковий вигин ― він повинен бути дуже плавним для можливості заміни датчика. Ми рекомендуємо вставляти датчик після укладання трубки для перевірки його проходження.

 


Кут перегину гофрованої трубки Після укладання мату, а також після укладання плитки настійно рекомендуємо перевірити його опір і опір ізоляції за допомогою приладів і занести їх в супровідні документи. Необхідно якомога точніше намалювати схему укладання. Рекомендуємо також сфотографувати тепла підлога, якщо вам не шкода плівки;)

 


Правильно змонтований гріючий мат довгі роки буде приносити вам і вашим близьким задоволення, а деяким ― навіть блаженство.
кіт на теплій підлозі

 


Наостанок пропонуємо вам подивитися десятиминутное відео, яке описує монтаж теплої підлоги на основі нагрівальних матів Electrolux.
Другие статьи