Корзина
267 отзывов
Що з себе являє інфрачервона гріюча плівка Dayol, принцип роботи систем інфрачервоного обігріву
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е
+38 (044) 22-30-795
+380
50
627-87-84
+380
96
357-80-07
+380
63
875-38-18
BODEN | 0 800 300 399 | вся Украина
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Що з себе являє інфрачервона гріюча плівка Dayol, принцип роботи систем інфрачервоного обігріву

Що з себе являє інфрачервона гріюча плівка Dayol, принцип роботи систем інфрачервоного обігріву

Що з себе являє інфрачервона гріюча плівка Dayol, принцип роботи систем інфрачервоного обігріву: Інфрачервона плівка DayolВ першу чергу ринок систем інфрачервоного обігріву представлений інфрачервоної гріючої плівкою, яка ідеально підходить

 

Що з себе являє інфрачервона гріюча плівка Dayol, принцип роботи систем інфрачервоного обігріву:

Інфрачервона плівка DayolВ першу чергу ринок систем інфрачервоного обігріву представлений інфрачервоної гріючої плівкою, яка ідеально підходить як для загального обігріву, так і для локального обігріву ділянок будівлі.

Інфрачервона плівка універсальна і може монтуватися як в підлоги, безпосередньо під підлогове покриття, так і в стелю або в стіни, служачи в якості ефективного і безпечного обігріву.

Пропонуємо розглянути принцип роботи інфрачервоної плівки в наочному порівнянні з конвекторний системою обігріву:

Термоппёнка Dayol виконана у вигляді ряду провідників з карбонової (вуглецевої) пасти, які з'єднані між собою мідними шинами за допомогою срібної пасти.

Вся система обігріву надійно заламінована між двома шарами тонкою, міцною, прозорою полімерної плівки, підключається і живиться від побутової електромережі 220 В

Основні характеристики інфрачервоної гріючої плівки Dayol:

споживання електроенергії 0,015-0,050 кВт / год (15-50 вт) на 1 м2.
пікове навантаження на електромережу в момент активного нагрівання 180-200 Ватт на 1 м2.
ширина ик плівки 50, 80, 100 см, довжина в рулоні 150, 100, 100 м / п (відповідно).
Крок різу ― 25 см.
термін служби інфрачервоної плівки Dayol більше 25 років.
Використання в якості нагрівальних елементів термопленки карбонового волокна обумовлює нові, унікальні властивості та експлуатаційні характеристики плівки Dayol, а так само її економічність.

Порядку 90% теплового випромінювання вуглецевих смуг припадає на частку інфрачервоних променів далекого спектра, які нагрівають не повітря в приміщенні, а безпосередньо предмети, що знаходяться в ньому.

Інфрачервоні теплі підлоги, вплив на комфорт мікроклімат в приміщенні

Саме це дає можливість економити до 50% електроенергії в порівнянні з традиційними електричними системами обігріву будинку.

Обігрів приміщення за допомогою інфрачервоної карбонової плівки Dayol, є найбільш комфортним і здоровим.

ІК плівка рівномірно прогріває все приміщення, не створюючи кордонів теплого і холодного повітря і мікро протягів.

Так само важливо що гріюча плівка не сушить повітря, підтримуючи оптимальну вологість у приміщенні.

Традиційна система обігріву

Таким чином виглядає схема розподілу тепла в приміщенні з традиційними системами обігріву-конвекторний, кабельної, водної.

 

 

 

Як ви бачите, тепло від системи обігріву піднімається вгору, а холодне повітря накопичується в нижній третині приміщення, при цьому стіни приміщення залишаються холодними, а саме повітря не перестаючи циркулює, створюючи протяги.

А спробуйте відкрити кватирку, тепло досить швидко випаруватися.

Обігрів інфрачервоної пленкойСовсем інакше йдуть справи при обігріві приміщення інфрачервоної гріючої плівкою.

Тепло розподіляється рівномірно, гріюча плівка нагріває в першу чергу стіни кімнати і предмети знаходяться в ній, а тільки після цього нагрівається повітря.

При обігріві ІК плівкою майже повністю відсутнє шкідливе електромагнітне випромінювання, інфрачервоне тепло благотворно впливає на здоров'я людини, а так само створює в обігрівається приміщенні оптимальний мікроклімат.

Інфрачервона плівка може монтуватися в підлогу, в стіни або стелю, з її допомогою можна обігрівати покрівлю, господарські будівлі, парники і теплиці, незмінно одне ― відмінні показники ефективності та економічності інфрачервоних систем обігріву.

За допомогою оригінальної інфрачервоної плівки Dayol, легко вирішити задачі як додаткового (комфортного) обігріву, так і основного опалення окремих приміщень.

Досвід використання інфрачервоної плівки Dayol нашими клієнтами, підтверджує ефективність, в якості основної системи опалення для будинку, дачі або котеджу.

Так, для використання інфрачервоної плівки, в якості основного джерела тепла, площа системи обігріву, повинна становити не менше 2/3 від площі приміщення по підлозі.

Для влаштування додаткового обігріву, береться довільну кількість інфрачервоної гріючої плівки Dayol, виходячи з індивідуальних характеристик приміщення і побажань клієнта.

Інфрачервоні плівки, також, відмінно підходять для забезпечення необхідного обігріву в тваринницьких і тепличних господарствах, дозволяючи отримувати більш високі показники, при зниженні енерговитрат.

Предыдущие статьи
  • Монтаж нагрівального мата теплої підлоги
    Для того, щоб змонтувати гріючий мат самостійно, насамперед слід обов'язково уважно прочитати прикладену до теплого підлозі інструкцію. Також рекомендуємо ознайомитися з помилками при монтажі теплої підлоги, щоб їх успішно уникнути. У цій замітці...
  • Де встановлювати терморегулятор?!
    Розташування термостата для теплої підлоги має бути, перш за все, функціонально зручним для використання, тобто він повинен бути розташований в такому місці, щоб їм можна без проблем управляти, прочитувати свідчення, ремонтувати. Це очевидне...
  • Отже, ви вирішили купити і встановити теплу підлогу.
    Отже, ви вирішили купити і встановити теплу підлогу. У цій справі є свої нюанси і підводні камені, знати про які заздалегідь буде вельми корисно. Які дії слід зробити? Як уникнути основних помилок і виконати всі роботи максимально швидко і...
social-icon
Loading...