Корзина
409 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Ще дещо про теплу підлогу

Ще дещо про теплу підлогу

Теплою підлогою називають таку систему опалення (обігріву), при якій нагрівальна частина (наприклад, електричний термокабель) монтується в підлогу, і за рахунок віддачі тепла від підлоги обігрівається все приміщення. На даний момент існує два види об

 

Теплою підлогою називають таку систему опалення (обігріву), при якій нагрівальна частина (наприклад, електричний термокабель) монтується в підлогу, і за рахунок віддачі тепла від підлоги обігрівається все приміщення. На даний момент існує два види обігріву підлог ― електрична кабельна система нагрівання або ж водяне опалення, прокладене в підлозі.

 

Електрична система підігріву поверхні "ТЕПЛИЙ ПОЛ" в самому класичному вигляді складається з:

1) Нагрівальні секції (нагрівальний кабель, мат, інфрачервона гріюча плівка тощо),

2) Спеціального електронного термостата (терморегулятора) з датчиком температури

3) Додаткового монтажного обладнання (гофра-трубка під датчик, коробка в стіну, монтажна стрічка і т.д.).

Наше підприємство представляє на білоруському ринку системи теплих підлог різної конфігурації, тим самим дозволяючи вибрати споживачеві найбільш для нього підходящий варіант. Всі системи комплектуються високоякісними гріючими секціями, надійними функціональними терморегуляторами марки UNITEK, а також усім необхідним додатковим монтажним обладнанням. Також комплект включає в себе детальну інструкцію по встановленню та експлуатації системи.

 

 

Нагрівальний кабель є основою обігрівальної системи, тому саме до нього звичайно пред'являються підвищені вимоги. Кабель, використовуваний нашою компанією для комплектації теплої підлоги, має такі переваги:

додаткова ізоляція з фторопласту, що забезпечує високу стійкість до локальних перегрівів центральної жили (до 250 ° С) і підвищує механічну міцність ізоляції;
великий резерв по потужності, що забезпечує підвищену стійкість до локальних перегрівів;
Понижене тепловиділення на одиницю погонного метра кабелю дозволяє домогтися більш рівномірного і швидкого нагріву підлоги;
застосування мідного обплетення у виготовленні кабелю, яка характеризується високою тепло- і електропровідністю, забезпечує рівномірний розподілу тепла і підвищує екрануюче здатність;
доступна ціна, яку можна порівняти з цінами на більш прості види кабельних систем.
Основні переваги обігріву приміщення електричним кабелем: створення оптимального температурного режиму, що забезпечує рівний нагрів і відсутність протягів;
збереження природної вологості повітря;
відсутність шуму від теплої підлоги, так само він непомітний і не захаращує місце;
легкість диференційованої регулювання температури (в різних кімнатах можна задати відмінні один від одного програми обігріву);
екологічність і безпека системи для людини;
немає необхідності в ремонті і профілактичному обслуговуванні;
економне споживання електроенергії (за рахунок використання програмованих терморегуляторів економія значно зростає).

Вибір і установка нагрівальних матів теплої підлоги


Порівняння розподілу тепла від радіатора і теплої підлоги
Часто можна почути згадки про недоліки кабельних систем від виробників альтернативних засобів нагріву.

 

Пожежонебезпека. Надійність даних систем в цьому питанні нітрохи не нижче, ніж надійність будь електропроводки, без якої, зрозуміло, у наш час не обходиться жодна будівля.
Другим часто згадуваним недоліком є ​​електромагнітне випромінювання. У свою чергу значення електромагнітних полів над екранованими сучасними нагрівальними кабелями практично дорівнює нулю і тим більше набагато нижче допустимих норм.


Мабуть, єдиним обгрунтованим недоліком на сьогоднішній день є відношення вартості електроенергії до вартості центрального опалення. Але й тут не варто забувати, що теплі підлоги Ви можете легко включити і вимкнути в будь-який час, а за допомогою недорогого програмованого терморегулятора значно оптимізувати їх роботу. У тому числі Ваше опалення абсолютно не залежить від аварій на теплотрасі.


Виходячи з усього вище сказаного, якщо Ви вирішили підвищити комфортність Вашого будинку ― слід подумати про систему теплої підлоги. Адже створення оптимального температурного режиму дозволить Вам відчувати себе впевненіше і краще. До того ж Ви можете бути абсолютно спокійні за своїх дітей, що грають на підлозі: їх не «продує» і у них не виникне алергічної реакції через сухість повітря в приміщенні.

Eсли Вас зацікавили наші системи комфорту, то пропонуємо Вам більш детально ознайомитися з ними на сторінках нашого сайту в інших розділах.

Предыдущие статьи