Корзина
376 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

У технологічних процесах по влаштуванню стяжок для «теплих підлог» існує імовірність їх розтріскування

У технологічних процесах по влаштуванню стяжок для «теплих підлог» існує імовірність їх розтріскування

У технологічних процесах по влаштуванню стяжок для «теплих підлог» існує імовірність їх розтріскування. Розтріскування стяжки виникає на теплоізолювальної пористої прокладці, що є незамінним атрибутом в системі «теплої підлоги» при нагріві і...

 

У технологічних процесах по влаштуванню стяжок для «теплих підлог» існує імовірність їх розтріскування. Розтріскування стяжки виникає на теплоізолювальної пористої прокладці, що є незамінним атрибутом в системі «теплої підлоги» при нагріві і охолодженні, наявності протягів в приміщенні і порушенні вимог мікроклімату, оптимального для набору міцності цементно-піщаної суміші, а також у тому випадку, якщо вирівнюючий шар виконаний з суміші іншої марки (специфіка цементно-піщаної суміші ― усадка). Причинами розтріскування стяжки можуть бути низька якість в'яжучого (цементу), збільшена витрата води, що перевищує нормативні вимоги, що є наслідком скрутній промешіваемості цементно-піщаного розчину, крім того, має місце спучування стяжки.

 

За допомогою системи Тепла підлога можна організувати сприятливый і комфортный розподіл тепла

 

Існують і інші проблеми. Так, пристрій тільки чорновий стяжки у зв'язку зі специфікою сухих сумішей «обважнює» процес і за часом, і з фінансових міркувань. Великий проміжок часу набору міцності стяжки викликає технологічні перерви у виробництві загальних ремонтних робіт. Дане правило часто порушується будівельниками, що знову ж призводить до розтріскування стяжки. Слід зазначити низьку теплопровідність цементно-піщаної стяжки через неякісне замісу і наявності в структурі повітряних пір, обмеженість її товщини ― всього 40-50 мм ― для нормального випаровування вологи. Експлуатація теплої підлоги можлива тільки через місяць після заливки розчину ― час повного набору міцності цементно-піщаною стяжкою.

 

 

Створення нової серії сухих сумішей для теплих підлог «Глімс» було викликано, в першу чергу, перерахованими проблемами.

 

Наливна підлога «Глімс» відмінно розтікається і утворює гладку й рівну поверхню. Застосування суміші повністю виключає утворення тріщин через деякою «примхливості» цементно-піщаного розчину: теплоізоляції в основі, лінійного розширення при нагріванні, усадки.

Другие статьи