Корзина
409 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

За допомогою системи Тепла підлога можна організувати сприятливый і комфортный розподіл тепла

За допомогою системи Тепла підлога можна організувати сприятливый і комфортный розподіл тепла

За допомогою системи Тепла підлога можна організувати сприятливе і комфортне розподіл тепла, що виділяється гріючим кабелем або інфрачервоної нагрівальної плівкою, в порівнянні із звичною нам класичною системою опалення в якій застосовуються радіатор

 

За допомогою системи Тепла підлога можна організувати сприятливе і комфортне розподіл тепла, що виділяється гріючим кабелем або інфрачервоної нагрівальної плівкою, в порівнянні із звичною нам класичною системою опалення в якій застосовуються радіатори. Коли опалення проводиться за допомогою радіаторів, тепле повітря піднімається до стелі, і остигаючи, опускається до підлоги створюється постійне переміщення повітря (протяг). Тепло розподіляється по спадної з верху вниз.


Якщо ми використовуємо систему Тепла підлога ― весь тепловий потік рівномірно спрямований з низу вгору. Створюється оптимальна для комфорту температура повітря в приміщенні, починаючи з ніг, і, закінчуючи головою, де найоптимальніші показники температури для людського тіла. Оскільки теплообмінні потоки практично дорівнюють нулю, значно скорочується кількість жене, за рахунок цих самих потоків, пилу, що несприятливо позначається на атмосферу в кімнаті, особливо для хворих людей.

 

 

Тепла підлога вже не є незнайомим продуктом для більшості з нас. Досить добре зарекомендувала себе дана система, в основу якої закладено нагрівальний електричний кабель або нагрівальна плівка. За довгі роки існування нашої фірми, навчилася використовувати найбільш надійні та сучасні технології виробництва, проектування та монтажу.

Споживання енергії теплою підлогою
За рахунок можливих регулювань програмованим терморегулятором і комфортного розподілу теплових потоків система електричного обігріву дозволяє знизити споживання електроенергії на 20 ― 30%. Середнє споживання на один квадратний метр становить 50-80 Ватт.

 

Універсальна система підлогового обігріву

Система Тепла підлога здатна забезпечити комфортною температурою квартиру, будинок, офіс і т.п. Вагомим аргументом при виборі виробника може послужити і той факт, що кабельна система DEVI і Veria, плівковий тепла підлога може бути встановлений в конструкцію підлоги будь-якого типу, будь то бетонні або дерев'яні підлоги. Важливий і той фактор, що тепла підлога можна використовувати практично цілорічно і створювати комфорт не залежно від пори року.

 

Прихований джерело тепла в конструкції підлоги

Системи опалення DEVI, Veria, Heat Plus дозволяють організувати прихований в конструкції підлоги джерело опалення, що дуже зручно для скорочення непотрібних площ і економії місця для розміщення меблів.

 

Чи можна покласти теплу підлогу під лінолеум?

 

Довговічність і практичність теплих підлог

Будьте впевнені, нагрівальні кабелі DEVI і Veria прослужать стільки ж, скільки і приміщення, в якому вони встановлені, не вимагаючи обслуговування! На сьогоднішній день фахівці DEVI заявляють про 80-річному терміні служби нагрівального кабелю.

Якість і Гарантія нашої продукції

Якість і надійність устаткування нашої фірми підтверджені міжнародними сертифікатами ISO 9001, ISO 14001 і сертифікатами. Продукція випускається тільки на заводах DEVI в Данії, м Вайлі з 1942 року і проходить жорсткий виробничий контроль. На кабельну продукцію DeviflexTM і DevimatTM надається гарантія 20 років, Veriaflexicable гарантія становить 12 років, Heat Plus spn 15 років, на терморегулятори DeviregTM ― 2 роки.

 

Про використання електроенергії

 

Використання електроенергії для опалення являє собою розумне з екологічної точки зору рішення. Електрика ― це найефективніший вид енергії, який може транспортуватися без забруднення навколишнього середовища.

Предыдущие статьи