384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Вплив теплої підлоги на здоров'я

Вплив теплої підлоги на здоров'я

 

Існує міф, що тепла підлога небезпечний для здоров'я, він має шкідливе електромагнітне випромінювання й сприяє розвитку хвороб. Давайте більш детально розглянемо цю проблему через призму науки і думки фахівців.

 

 

Як ви переконаєтеся пізніше тепла підлога приносить набагато більше користі, ніж шкоди і здатний вилікувати багато хвороб. Вплив ІНФРАЧЕРВОНОГО теплої підлоги:

- порівняно з телевізором він має менше в 1000 разів ЕМ.

- здатний нейтралізувати статистична електрика

- ІЧ підлога, як і інші електричні теплі підлоги, не спалює кисень. Як відомо, у другій половині дня під час опалювального сезону в квартирі або будинку, коли дуже жарко, людина відчуває себе втомленим, вялим, часто це пов'язано з неправильним рівнем вологості і недоліком кисню.

Не менш важливим є питання про розрахунок теплої підлоги!

 

 

- Існує також міф про те, що тепла підлога сприяє виділяти з поверхні підлоги шкідливі речовини, наприклад шкідливих лаків з паркету або ламінату. Це не є дійсним так як температура теплої підлоги 26-29 градусів, що є достатнім для приємного відчуття ніг , але не достатньою для впливу на випаровування, крім того сонячне світло в літній період може нагрівати підлогу значно більше.

Завдяки безпеки і надійності теплих підлог в Європі вже давно в дитячих кімнатах їх встановлення є обов'язковою умовою, оскільки діти люблять грати на підлозі. Крім захисту від випромінювання, кабель підлоги має наднадійну ізоляцію, а також заземлення і облуление, все розраховано так, що підлога може потрапляти велика кількість води, підлога може промокати і він все одно буде безпечним і не вдарить струмом. (див. основна стаття про теплих підлогах)

Пам'ятаєте, в саму технологію «тепла підлога» в кабель входить 30% ціни , решта 70% виробник витрачає на безпеку.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner