384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Основні види електричних теплих підлог

Основні види електричних теплих підлог

 

 

   Електрична тепла підлога – це спеціальний нагрівальний елемент, який створює тепло, шляхом протікання по ньому електричного струму і нагрівання його за рахунок великого опору. Головним елементом кабельного та матового теплої підлоги є гріючий кабель, від його якості залежить якість і термін служби підлоги (більше 50 років). Він має простий принцип роботи, суть якого така: по кабелю проходить напруга, яке зустрічає великий опір металевої жили кабелю і енергія з електричної перетворюється в теплову. Ця теплова енергія передається в шар покриття, і завдяки теплораспределителю, рівномірно поширюється по поверхні підлоги, створюючи затишок і комфорт, істотно поліпшуючи якість життя.

Такий тип обігріву може служити додатковим (у форматі «Тепла підлога»), так і переважно в форматі «Опалення через підлогу»). Якщо підлога використовується для комфорту достатньо потужності до 150 Вт/м2, а оптимальним буде 130 Вт/м2, для обігріву потрібно 160-180 Вт/м2 і більше.

 

Не менш важливим є вибір терморегулятора для теплої підлоги.

 

На сьогодні найбільшою популярністю користуються такі види теплих підлог:

  • Нагрівальні мати мають невелику погонну потужність і товщину, тому їх можна укладати безпосередньо в шар плиткового клею. Спеціальна пластикова сітка вже має на собі закріплений кабель з правильним кроком. У випадки якщо розмір мата не відповідає розміру укладається майданчики його модно розрізати, але не чіпаючи кабель. Такий тепла підлога укладається дуже просто і зроблений за принципом «змонтуй сам». Також додатковою перевагою є його швидкість, він швидко нагрівається до потрібної температури.
  • Плівкова тепла підлога або як їх ще називають «інфрачервоні теплі підлоги чудово вирішують питання з обігрівом підлоги, а також багато інших проблем, таких як, наприклад, запотівання дзеркала. Укладаються вони дуже просто і дозволяють вирішити такі завдання, як обігрів присадибної будиночка без підведення газу. Крім того плівкова підлога як і мати практично не піднімають рівень підлоги, що дуже важливо в приміщеннях з низькою стелею.

Багатьох цікавить питання про вплив теплої підлоги на здоров'я!

 

     

  • Нагрівальні кабелі користуються найбільшою популярністю, так як дозволяють заощадити, а також мають значний діапазон потужності, але їх укладання вимагає більшої компетентності і часто призводить до виклику спец-майстра. Погонна потужність нагрівального кабелю складає 10-25 Вт/м і тому їх слід розміщувати під цементною стяжкою 3-5 див. Важливо пам'ятати, що включати таку підлогу можна тільки через 28 днів, після повного застигання стяжки. (див. основна стаття про теплих підлогах)

Наука і технології не стоять на місці і вже на сьогоднішній день існують і інші типи електричних теплих підлог, але поки на ринку України вони не завоювали особливої популярності популярність.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner