384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Як вибрати термолегулятор для теплої підлоги

Як вибрати термолегулятор для теплої підлоги

 

В системі управління теплої підлоги терморегулятор займає ключову роль. В його обов'язки входить багато функцій, серед яких захист нагрівального кабелю, автоматичне регулювання температури і підтримка оптимального рівня тепла в приміщенні. (див. основна стаття про теплих підлогах)

Існує кілька видів терморегуляторів, а саме:

  • механиеские
  • електронні (наявність ЖК дисплея)
  • програмовані
  • сенсорні

При початку опису кожного з видів терморегуляторів варто відзначити, що узагальнюються лише загальні риси кожного виду. Не варто забувати що функціонал терморегулятора може залежати і від виробника.

 

Механічні терморегулятори

 

механічний терморегулятор
Є найбільш дешевими і простими в своєму класі у використанні. Регулювання рівня температури здійснюється аналоговими елементами управління на рівні дотику. Є сенс використання на відносно невеликих площах, будь то душ або ванна кімната.

 

Електронні терморегулятори

 

Як вже згадувалося вище, основна відмінність електронних терморегуляторів від механічних в наявності у перших РК дисплеїв. Дисплей дозволяє бачити температуру поверхні, що обігрівається на екрані виводиться в цифровому значенні. Це перевага на перший погляд може здатися не таким вже і суттєвим, але на практиці себе виправдовує, так як кожен може встановити зручну для себе температуру.

електронний терморегулятор

 

Програмовані терморегулятори

 

Суть цього виду терморегуляторів полягає в тому, що їх можна налаштувати на включення або відключення в певний час, при цьому є можливість налаштування температури. На ринку України представлені терморегулятори програми в яких можна налаштовувати від 1-го дня до 1-го тижня вперед. Примітним є те, що Ви можете змінити налаштування програми в будь-який момент. Покупка цього виду терморегуляторів виправдана у випадках коли необхідно обігрівати великі площі, так як вони є найбільш економними в плані споживання енергії.

програмований терморегулятор

 

Сенсорні терморегулятори

 

Сенсорним терморегуляторам притаманні всі можливості перерахованих вище. Вони володіють простим і зручним інтерфейсом, що дозволяє розібратися навіть "далекого" від електроніки покупцеві. Крім цього моделі мають захист від перепадів напруги і зовсім відключення енергії мережі. Надійно захищені від проникнення вологи всередину, так що цілком підійдуть для установки в місцях її скупчення.

сенсорний терморегулятор

 

Де краще встановити терморегулятор?

Терморегулятори дозволяють економити на електроенергії, але дуже важливим питанням є також питання про теплоізоляції для теплої підлоги.

 

Майже всі виробники рекомендують встановлювати прилад в кімнаті, де проводиться монтаж утепленої підлоги. винятком може бути випадок, коли в місці його установки дуже висока вологість, у таких випадках виробник рекомендує винести терморегулятор за межі приміщення. Прилад кріпиться в будь-якому зручному місці.

Терморегулятор це зручна система для контролю за температурою і роботою вашого теплої підлоги, яка дозволяє зробити мікроклімат у вашому будинку максимально комфортним і відповідає саме Вашим вимогам. Вибір конструкції залишається за Вами. Тут Ви можете ознайомитися з видами і цінами найрізноманітніших терморегуляторів.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner