384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Доставка товару (Основні умови)

Доставка товару (Основні умови)

УВАГА: Безкоштовна доставка не стосується замовлень зроблених через систему PROSALE PROM UA

УВАГА! Безкоштовна доставка по Україні на покупку від 1000 грн здійснюється тільки на мало і сребнегабаритный товар - товар до 30 кг і об'ємом до 0,5 м3!

 

У рідкісних випадках Магазин вправі відмовити у безкоштовній доставці з обґрунтуванням клієнту.

Доставку здійснюємо службами : НОВА ПОШТА (калькулятор доставки) - Інтайм (калькулятор доставки) - Делівері та ін в будь-яке відділення міст України.

Доставка за товар вартістю 1000 грн. і більше – безкоштовно! ( При замовленні дрібно і среднегабаритного товару.) Більш докладно про оплату дізнайтеся тут. Більш докладно про «гарантії».

 

УВАГА: Безкоштовна доставка не стосується замовлень зроблених через систему PROSALE

 

УВАГА! Про Великогабаритному товар!

Крупногабаритом вважається: ламінат, покрівля (бітумна черепиця та комплектуючі), будівельні суміші, меблі (домашня, садова та інша), теплоізоляція, двері, вікна, цегла, блок та інше. Крупногабаритом може вважатися так само будь-який товар прогулянками більше 30кг та об'ємом понад 0,5 м3.

Для великих замовників до прочитання (детально..., якщо виникнуть питання - телефонуйте повторно)

- В залежності від розрахунків економістів на Ваше замовлення великогабаритний товар може відправлятися як службами доставки (як мінімум з передоплатою 10%), або попутним вантажем служби https://della.ua/ (інтернет служба пошуку машин попутного вантажу, удешивляет доставку в 3-5 разів, але вимагає 100% передоплати так як немає механізму оплати за товар).

  Чому ми просимо передоплату за товар до 10%. Середня доставка великогабаритного товару по Україні обходиться в 1000 - 3000 грн (поштовими службами). Якщо клієнт "просто" не з'явився подивитися на товар, який не був сплачений, ми оплачуємо доставку туди і назад, що в рази перевищує прибутковість операції і таку людину не турбує.

 

ПЕРЕВІРКА НАШОЇ ФІРМИ НА САЙТІ Міністерства Юстиції України

 

АЛЕ ми розуміємо, що Ви так ризикуєте оплачуючи наперед за товар. ТОМУ:

Для страховки Вас від недобросовісного магазину Ви можете здійснити наступні:

- обов'язково оформляйте товар через сайт вказуючи Ваше ПІБ і особливо електронну пошту яка закріплена за Вами (туди Вам прийде відповідь лист з магазину)

- записуйте розмова з менеджером на телефон і зберігайте запис.

- ми можемо відправити Вам гарантійне-лист зобов'язання наперед з печатками і підписами про доставку товару у якості і кількості і рядки, після оплати за товар на рахунок фірми (в паперовій формі)

- гарантійний лист може бути посвідчене державним нотаріусом ЯКОГО ВИ ВИБЕРЕТЕ (наперед і ви самі) у КИЇВІ куди ми подьедем (оплата його послуг за нами). ВИБІР НАТАРІУСА: "НОТАРІУС КИЇВ" . Після того, як нотаріус не завірить документи, ми відправляємо документи вас Новою Поштою, на наступний день Ви отримуєте їх оригінали в паперовій формі. Ви зможете передзвонити нотаріуса і він підтвердить факт візування. НОТАРІУСА БУДЬ-ЯКОГО ВИБИРАЄТЕ ВИ

 - ОБЬЯЗАТЕЛЬНО делайте предоплату только на Юридический счет (который должен быть указан в счет фактуре" , а не на карту "Приватбанка" или другого банка физического лица (Внимание юридический счет ФОПа, так же записан на его ФИО но отличается началом 2600.........................., такие счета регистрируются в налоговой в обязательном порядке)

- Если у Вас есть еще "здравые" предложению о том как Вы можете застраховать себя от обмана, мы рады все выполнить (если в городе у Вас есть личные знакомые, радо встретим в нашем офисе)

- ВИ ТАКОЖ можете перевірити наш сайт на вік існування ітп - boden.com.ua ПЕРЕВІРКА САЙТІВ

ДЯКУЮ ЗА РОЗУМІННЯ!

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner