384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Як вибрати ламінат?

Як вибрати ламінат?

Для того що б вибрати ламінат потрібно почати з питання: а для якого приміщення він призначений? Це в першу чергу залежить від навантаження і потоку, яку буде відчувати ламінат, в кімнатах з великою прохідністю ламінат повинен бути витривалішими. Взагалі розрізняють побутовий і комерційний ламінат. Кожному типу ламінату фахівці присвоїли окремий клас, який підтверджується сертифікацією , він є головним показником його міцності і зносостійкості . Розрізняють шість класів прочтости або зносостійкості ламіната: 21, 22, 23 , а також більш зносостійкий і міцний 31, 32, 33 . Чим більше клас тим більш міцний ламінат. Для кімнат з значною вологістю, наприклад – кухня краще вибрати клас 23. В вітальню та спальні клас навантаження досить 22. 21 клас придатний для кімнат з низькою прохідністю.

В офісах рекомендується клас 31. Для магазинів, бутіків клас 32. 33 – самий зносостійкий клас його можна використовувати хоч в спортзалі.

Вибираючи ламінат для кімнат, де можливе попадання води на нього варто пам'ятати, що потрібно вибирати клас не нижче 31, 31 клас і вище можуть витримати кілька годин впливу води без збитку.

Не варто забувати про такий важливий чинник як товщина ламіната, в основному роблять ламінат від 6 до 12 див. Більше товщина - більше ударна потужність і міцність . В будинку достатньо 6-7 мм. Пам'ятайте , ніж ламінат товщий, тим він надійніший і має меншу звукопровідність.

Завжди варто приділяти увагу класу формальдегіду і його кількістю, якщо на упаковці зазначено Е1 – все добре. Середній термін служби ламінату 5-6 років, низькоякісний ламінат розрахований на 2-4 роки. Ламінат преміум класу служить 15-20 років. На сьогоднішній день ламінат є прекрасним замінником натуральної деревини іноді різницю між ними неможливо знайти по текстурі.

Під ламінат можна класти тепла підлога, але це повинен бути якісний ламінат, а в теплу підлогу потрібно використовувати спеціальний терморегулятор. Варто відзначити, що під ламінат потрібно класти не звичайний нагрівальний кабель, а нагрівальні мати або термоплівку.

Вибираючи ламінат, ви можете проконсультуватися на сайті з нашим фахівцем.

А в цій статті ви дізнаєтеся як укласти ламінат.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner