384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Огляд компаній виробників теплих підлог

Огляд компаній виробників теплих підлог

Компанія Nexans работает на рынке около 110 лет. Это Норвежская фирма одна из самых крупных и знаменитых в мире по производству теплых полов. Причиной их уникального успеха является не только то, что они самая старая подобная компания, а то что, у компании Nexans имеется свыше  пяти собственных научно-исследовательских институтов. Они первыми придумали и запатентовали безмуфтовое соединение, поэтому их продукция имеет гарантию 20 лет и больше. Конструкция их нагревательных кабелей имеет сплошную алюминиевую трубку, что придает  кабелю повышенную прочность и надежность. Покриття кабелів зроблено з нового надміцного модифікованого ПВХ. Але найбільш яскраво про продукт Nexans говорить те , що проведена реконструкція в одному зі старих Європейських соборів показав ― знятий при ремонті старий нагрівальний кабель прослужив 60 років, а експертиза показала , що він міг ще працювати 30 років!

   Devi – один з лідерів за якістю продукту в Європі. Ця Данська компанія працює з 1942 року, а в Україні представлена з 1993 року, тому число їх сервісних центрів найвище в Україні. Продукція цієї компанії вважається еталоном. При виборі матеріалів Devi використовує найкращі і надійні, наприклад – тефлон. Компанія Devi витрачають близько 70% собівартості свого продукту на безпеку! Devi – тепла підлога преміум сегменту, але компанія випускає також непоганий продукт під іншою маркою і вже в Польщі – Veria.

   Hemstedt – німецька компанія з досвідом роботи понад 30 років, також використовує безмуфтове з'єднання з холодним кінцем, продукція компанії має фторполимерную ізоляцію кабелю (т. п. 205С), а також суцільний алюмінієвий екран. Продукція компанії Hemstedt має сертифікат престижної німецької організації VDE – союзу німецьких електриків.

   Fenix і InTerm має стаж виробництва продукції більше 25 років. Це Чеські компанії, які цінують в Європі за особливо висока якість, екологічність і надійність.

   Profi Term – тепла підлога польської компанії Elektra, яка працює з 1985 року, має один з найбільших заводів в Європі з виробництва кабелю. Продукт має свідоцтво VDE – союзом німецьких електриків.

Woks – український виробник теплої підлоги, продукція компанії європейського рівня, а ціни значно нижче за рахунок більш дешевого виробництва в Україні. Woks продукт Одеського кабельного заводу – найбільшої в Україні по випуску кабелю.

Arnold Rak ― німецька компанія преміум сегменту працює на ринку понад 20 років. Пройшла випробування VDE. Один з найдорожчих і надійних продуктів на ринку.

У статті вказані далеко не всі виробники теплих підлог, особливо плівкових. Про монтаж інфрачервоної плівки докладніше тут.

 

(див. основна стаття про теплих підлогах)

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner