384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Як підключити терморегулятор?

Як підключити терморегулятор?

 

Тип нагрівальних елементів, розмір і форма кімнати визначають схему прокладки проводів з'єднання і установки їх елементів. Для управління елементами нагрівання існує терморегулятор, він дозволяє комфортно регулювати необхідну температуру підлоги, а якщо у нього є датчик повітря, то і температуру в кімнаті. (див. основна стаття про теплих підлогах)

На сьогоднішній день існує безліч видів терморегуляторів: механічні, електронні, сенсорні, програмовані і звичайні, розумні системи управління статями ітд.

Основними видами теплих підлог вважаються:

резистивний нагрівальний кабель – це ізольований кабель, у якого дуже високий опір, це опір нагріває кабель.

- нагрівальний мат – спеціальна липка конструкція у вигляді сітки на яку з певним кроком покладений нагрівальний кабель малої товщини. Нагрівальний мат дозволяє майже не піднімати рівень підлоги, але коштує він дорожче.

- інфрачервона тепла підлога – тонка нагрівальна плівка до пів міліметра. Вона має в собі напівпровідник з смуг карбону. Опір цих смуг досить висока і вони нагріваються.

Весь теплий пол до мережі підключається за допомогою терморегулятора. Більшість терморегуляторів має у себе на упаковці схему підключення, це дозволяє підключити його самому, без сторонньої допомоги. Підключити його можна як від електрощита так і від розетки.

Окремим питанням стоїть тепла підлога на балконі, його правильне встановлення та експлуатація.

Якщо ви будете підключати через щиток, то варто подбати про окремому автоматичному вмикачі. А якщо будете користуватися іншою розеткою, стежте що б не було перенапруження її лінії.

   

Чи можна використовувати один терморегулятор на кілька кімнат?

Кабелі, укладені в кілька кімнатах, необхідно підключати за паралельною схемою. Варто пам'ятати, що терморегулятор працює в одному заданому режимі і якщо кімнати мають різну температуру і призначення то не варто ставити один терморегулятор, якщо ж кімнати має однакову прохідність, температури і схоже призначення то можна ставити один терморегулятор. Пам'ятайте, кожен терморегулятор має свою максимально-допустиму пропускну потужність, зазвичай це 3500 Ват, хоча бувають різні екземпляри. Вибір за вами, але радимо проконсультуватися у фахівців.

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner