384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Як укласти тепла підлога під плитку ?

Як укласти тепла підлога під плитку ?

 

Сьогодні тепла підлога для багатьох будинків – буденна мова. Але для того щоб цей елемент комфорту зробити вдома, не обов'язково наймати дорогих майстрів, можна зробити монтаж самому під плитку. Монтаж під плитку, як відомо дозволяє не тільки зекономити час, але і не піднімати підлогу.

Отже, монтаж теплої підлоги під плитку! Варто вибирати або тонкий двожильний кабель, або нагрівальний мат. Перед укладанням підлоги, якщо це перший поверх або підвал варто покласти теплоізоляцію, а потім класти тепла підлога. (див. основна стаття про теплих підлогах)

Зазвичай для ізоляції використовують екстрадований пінополістерол або пенофол, але останній використовують в приміщеннях з низькою тепло втратою, його також можна використовувати як тепло відбивач.

Після того як ви поклали теплоізоляцію поверх її потрібно укласти тонку сітку яка буде рівномірно розподіляти тепло. Варто звернути увагу, що при використанні екстрадованого пінополістерол потрібно уточнити у продавця, що це теплоізоляція під теплу підлогу, адже цей пінополістерол буває різної міцності.

Не допускайте типові помилки монтажу теплої підлоги.

Коли ви поклали теплоізоляцію, відбивач і сітку, можна приступити до зміцнення монтажної стрічки яка кріпиться з кроком 50 див. спеціальними скобами, далі кріпите нагрівальний кабель, в середньому використовують крок 10 – 15 см. Не робіть більше 15 див., так як нога це відчує. Якщо будете використовувати тонкий кабель до 10 Вт. То крок може бути 7,5 див., а якщо використовуєте мати, то там крок вже виставлений. Після укладання кабелю потрібно зробити цементно-піщану стяжку, кабель не можна буде включати під стяжкою 28 днів. Якщо використовуєте мати або тонкий кабель до 10 Вт., прямо на нього можна класти клей і плитку, якщо вам треба буде розгорнути мат, то його можна розрізати, але не торкніться кабель! Пам'ятайте, ложа плитку не пошкодите кабель! Після кладки плитка на мат, або на тонкий кабель, його можна включати через чотири дні, але краще через тиждень!

Якщо у вас виникнуть питання звертайтеся до нас і ми вам з радістю допоможемо!

      

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner