384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Водяна тепла підлога

Водяна тепла підлога

 

Водяна тепла підлога

Якщо розглядати системи опалення з точки зору ефективності, то найбільш ефективним способом опалення є тепла підлога. Сьогодні завдяки новим технологіям, які полегшують монтаж, технологія теплих підлог набирає широке поширення. Водяна тепла підлога – це мережа трубопроводів, в якій вода досягаючи температури 35 градусів гріє підлогу. Такий тип опалення, придатний для житла з власним котлом і власною системою обігріву, так як його можна підключити до міської мережі. Крім того, він вимагає установки спеціального водяного насоса, а також системи водогрійного обладнання. Основним надбанням водяної теплої підлоги є, як і будь-якого іншого, рівномірне розподілення тепла, що дозволяє менше витрачати енергію на опалення. Опалення підлогою дуже приємно і корисно для здоров'я, адже в першу чергу мерзнуть ноги, крім того тепло піднімається з низу в верх. Опалення підлогою добре позначається і на самій будівлі так як воно не відволожується, в ньому не заводяться грибки, а санітарні умови такої будівлі гарантує чистоту, так як там будуть несприятливі умови для бактерій і вірусів.

Читайте як здійснити монтаж теплої водяної підлоги власноруч?!

 

Великою перевагою водяної теплої підлоги є низькі витрати на його експлуатацію. А тепер поговоримо про недоліки теплої підлоги:

- Тепла підлога коштує дуже дорого, і установка його теж дуже дорога

- Складність в установці.

- Взимку в заміському будинку він може перемерзнуть і підлога в будинку повністю потріскається, а підлога прийде в непридатність.

- У цьому полі практично не передбачений тимчасовий режим роботи, а температуру підігріву незручно контролювати.

- Термін експлуатації великого числа елементів менше 10 років, тоді як термін експлуатації електричного теплого статі близько 100 років.

- Його неможливо (або не рекомендується) підключити до міської мережі, потрібен окремий котел. Крім того, таке підключення ― незаконно, а обчислити квартиру яка незаконно врізалася в мережу опалення дуже легко і штрафи великі, потім цю підлогу потрібно демонтувати.

Зваживши всі плюси і мінуси водяної теплої підлоги ви можете зробити свій вибір. А якщо вас відлякує варіант водяної теплої підлоги ви можете скористатися більш раціональним засіб – електричні тепла підлога (нагрівальний мат, нагрівальний кабель, тепла інфрачервона плівка), який простий в установці, так і в експлуатації.

 

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner