384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Необхідність установки теплої підлоги

Необхідність установки теплої підлоги

Ще вчора здавалося, що в придбанні теплої підлоги немає ніякої необхідності а подумаєш там всього то додати температуру в системі опалення будинку. Крім того, завдяки наявності теплої підлоги істотно економиться витрата тепла на обігрів, так і з учорашнього дня його актуальність підвищилася у зв'язку з відміною поставок газу в Україну. Поки з поставками газу ситуація не ясна, електричний тепла підлога працює грубо кажучи від розетки, а з цим видом енергії у нашої країни все нормально. Стає очевидним що якщо група парламентерів знайде спільну мову і постачання відновлювати, то обов'язково піднімуть ціну, і розумні, далекоглядні громадяни задумаються про заміну або часткової заміни засобів опалення. Не останнім плюсом теплої підлоги, є власне наявність тепла під ногами. Ви тільки на секунду задумайтеся: приходиш з роботи, з холодної вулиці і тут благодать - тепла підлога під ногами, або сідаєш ввечері на диван подивитися улюблений серіал, а підлогу ніби крижаною і треба йти взувати капці.

З початку тепла підлога замислювався як річ скоріше для розкоші ніж необхідності, але з часом стало зрозуміло, що друге переважало над першим. При обігріві приміщення тепло прагне вгору, грубо кажучи під стелю, так що наявність теплої підлоги майже назавжди робить час перебування на ньому приємним, це можуть бути і просто грають діти, або ж Ви, у разі якщо Вам необхідно багато місця для якої небудь роботи.

Переважаючим є той факт, що ніхто з моїх знайомих і я особисто не пошкодували про придбання та встановлення теплої підлоги, навпаки більшість натішитися не можуть і радять усім близьким і друзям. Якщо вже Ви всерйоз задумалися про придбання цього продукту, то Вам, безсумнівно, треба зв'язатися з нами і обговорити всі деталі.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner