384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Інфрачервоний обігрівач

Інфрачервоний обігрівач

"Зоряний годину" інфрачервоних обігрівачів настає взимку, коли в домівки приходити холод. Багато людей в цю пору року купують звичайні обігрівачі забуваючи те, що вони на відміну від інфрачервоних можуть нашкодити організму людини. Ця гіпотеза підтверджуєтся вченими. Інфрачервоне світло яке випромінює обігрівач порівнюють зі звичайним сонячним теплом. Сучасні нагрівачі можуть встановлюватися як кріпленням до стелі, так і до звичайної стіни.

Зазвичай прилад складаєтся з металевого корпусу, системи кріплення, спеціальної електричної тіні, керамічного теплоізоляційного корпусу та індикатора включення. Перевага інфрачервоного обігрівача над звичайним заключається в тому, що перший випромінює тепло в інфрачервоному діапазоні. Його лампи працюють безшумно і здійснюють цілеспрямований обігрів, не створюють неприємного запаху "паленого" повітря і є дуже економними в плані споживання енергії.

Дехто з покупців при придбанні побоюється, що інфрачервоні промені якось можуть нашкодити людині. Так, вченими з багатьох країн неодноразово доведено, що інфрачервоні промені, навпаки, усувають симптоми багатьох хвороб, зупиняють запальні процеси і убивають велику кількість шкідливих бактерій. У людей які перебувають у приміщенні де встановлений обігрівач спостерігається покращення циркуляції крові і, як наслідок зменшується кількість зморшок на обличчі і зміна його, у більш приємний колір. Крім всього перерахованого інфрачероними променями лікують захворювання суглобів і м язів.

При покупці інфрачервоного обігрівача радимо Вам увімкнути його в розетку і прислухатись чи не чутно постороннього шуму. Також варто звернути увагу на тену після включення, вона не винна чорніти. Отже Ви маєте чудову нагоду поповнити дім апаратом який виправдає будь-які Ваші сподівання.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner