384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Грозозахист і заземлення

Грозозахист і заземлення

     Система грозозахисту і заземлення - це комплекс технічних світ для забезпечення захисту будинку, мешканців і промов у ньому. Гроза за статистикою стається більше 3-ох мільярдів разів на рік і близько 8 мільйонів на день. Ця статистика спонує задуматись про безпеку помешкань людей, які є їх власниками.

Пряме попадання блискавки в будинок є дуже небезпечним для людей, а у випадку прикрого збігу обставин можливі і негативні наслідки. Можливо загоряння або руйнування споруд, це залежить від сили грози.

    Система грозозахисту забезпечує перехоплення блискавки і відведення її енергії в землю. Саме такий механізм застосовується в сучасних системах грозозахисту. Якщо у вашому будинку правильно ним система грозозахисту то вона обов'язково прийме блискавку на собі і передасть її енергію на систему заземлення, та в свою чергу в землю. Струмопроводи і громовідвід виробляються з нержавіючої сталі, рідше з алюмінію чи міді. Струмопроводи - важлива складова системи, їх завдання полягає у переданні струму від грозоприймача до заземлювача. Заземлювач - остання складова системи яка знаходиться в контакті з землею і передає на неї струм переданий від струмопроводів.

Пропонуємо Вашій увазі короткий відеоінструктаж для більшого розуміння необхідності системи грозозахисту і заземлення.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner