384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Тепла підлога в дитячому саду

Тепла підлога в дитячому саду

 

Маленькі діти багато часу проводять граючи на підлозі, при цьому в багатьох випадках підлога – найхолодніша частина кімнати. У західній Європі, а також Японії і Кореї практично 85 % дитячих дошкільних закладів використовують технологію тепла підлога як додаткова, так і основне опалення. Це обумовлено не тільки тим, що діти багато часу проводять на підлозі, але і тим, що конверторний обігрів може бути пожежонебезпечними, діти можуть отримувати опіки, конверторне опалення переносить багато пилу, сушить повітря, створює протяги в будинку ітд.

Тепла підлога в дитячому соду підвищує стійкість дитини до захворювання, тому що створює сприятливий мікроклімат який більше нагадує природний. Найбільш популярними видами підлоги для дитячих є нагрівальні мати, кабелі і термоплівки. Всі вони безпечні виробляються в Європі та Кореї мають сертифікати якості та безпеки. Використовуючи теплі підлоги для дітей часто виникає питання про їх безпеки, впливають як негативним чином теплі підлоги на дітей адже це електрика, яка має електромагнітне випромінювання.

Теплі підлоги люблять не тільки діти, але і тварини в зоопарку.

Це питання давно вивчений і для того що б зрозуміти на скільки небезпечний в цьому сенсі тепла підлога можна зробити просте порівняння, ЕМІ теплої підлоги менше ЕМІ звичайної розетки в 5 разів, а телевізора – в 200 разів! Більш детально стосовно безпеки теплої підлоги ви можете прочитати тут в статті.

Крім інших позитивних моментів використання теплої підлоги варто відзначити психологічний момент – діти будуть просто в захваті від такого нововведення у них в саду!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner