384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Тепла підлога в дитячій кімнаті

Тепла підлога в дитячій кімнаті

 

Фразу «не грай на підлозі, а то простынешь» можна часто почути в будинку де є маленькі діти, з цієї причини багато батьків хочуть обзавестися теплим полом, що б дитина перебувала на теплій поверхні а не холодною. Для тих, хто не знайомий з поняттям тепла підлога рекомендую прочитати тут статтю. (див. основна стаття про теплих підлогах)

Думаючи про теплому полі кожен батько також думає і про безпеку, адже це – електрика, дитина буде в безпосередній близькості від кабелю в 220 В, може пролити воду, крім того кабелі за яким бігає струм випромінюють електромагнітне випромінювання! Відповіді на ці питання ми розглянемо трохи пізніше, а зараз розглянемо вимоги безпеки до теплих підлог:

  1. Харчування теплої підлоги має бути не «від розетки», а окремим
  2. Кабель повинен бути екранований
  3. Обов'язковим є наявність заземлення
  4. В щитку повинно стояти УЗО.

Тепер докладніше про ЕМІ (електромагнітне випромінювання)

Сьогодні стало популярним стелити тепла підлога в дитячих садах.

По-перше, напруга електричного поля – безпечне для здоров'я, так як величина Вт/м менше допустимого в два рази. Для порівняння з безпеки можна порівняти випромінювання з природним вивченням землі що дорівнює 50 мкТл, а нормою для людини є 100 мкТл, якщо цей параметр порівнювати з двожильним екранованим кабелем, то ми побачимо, що кабель має показник до 0,2 – 0,5 мкТл, а одножильний має показник вище 2-3 мкТл. Таким чином мами можуть бути спокійні випромінювання такої підлоги нижче випромінювання землі в рази! Таким чином ви розумієте, що шкода від звичайної побутової технік в цьому плані набагато вище ніж у теплої підлоги.

Взагалі тепла підлога підходить під будь-яке підлогове покриття в дитячій: ламінат, ковролін, лінолеум, звичайний килим, плитка, паркет, дерев'яна підлога ітд, тому при виборі підлогового покриття орієнтуйтеся на дизайн, а не на кабель.

Оптимальною температурою для дитячого теплої підлоги є 19-26 градусів в залежності від поверхні, якщо це дерево або ламінат температура повинна бути нижче.

З приводу електробезпеки теж не варто турбуватися, всі кабелі європейських виробників проходять тщательною перевірку, 70% собівартості витрачається на безпеку, кабелі мають кілька шарів захисту, серед яких тефлон, фторполімери які витримують температуру понад 200 градусів. У разі пошкодження кабелю він відразу вимикається, таким чином він повністю безпечний.

Роблячи вибір на користь електричного теплого статі ви не пошкодуєте, а ваша дитина буде здоровіше, набагато рідше хворіти, ігри на підлозі будуть не тільки веселим, але і безпечними!

       

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner