384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Тепла підлога в зоопарку

Тепла підлога в зоопарку

 

 

Реконструкцію Гродневого звіринця планують закінчити до початку літа 2014 року.

Розпочата в 2013 році, перебудова звіринця охопило територію в 3,4 га. В проект вклали 20 мільярдів білоруських рублів, щоб завершити роботи, потрібно ще стільки ж. Кошти на реконструкцію виділяються з республіканського фонду охорони природи та обласного бюджету. Тварин набувають за рахунок грошей звіринця. (див. основна стаття про теплих підлогах)
Зараз 100% готові дванадцять споруд, при цьому відновили тільки приміщення для птахів, інші відбудували з нуля. Переселили ведмедів, теплолюбних копитних, хижих птахів, вовків, рисей. Побудували височини для гірських козлів, баранів і муфлонів, вольєр для зубрів і яків. Майже побудували вольєр для хижаків ― скоро в зоопарк переїде перська леопард з Рівного та його подруга Таємницю.

Одним з найбільш надійних теплих підлог є Деві.


Одним з найцікавіших об'єктів став слоновник ― тут побудували басейн, теплий пол і зовнішній вольєр. Особливо за смаком слону прийшовся тепла підлога, слон лежить на ньому, гойдається, іноді його доводиться підганяти, що б він не залежувався. працівники зоопарку кажуть, що їм давно був необхідний тепла підлога у слоновнику, адже тварина теплолюбна і важко переживає зиму. Тепер у планах зоопарку оснастити системою тепла підлога всі вольєри з великими південними тваринами.
За словами головного архітектора проектів "Гродно-жилпроект" Владислава Лыткова, тут розміститься п'ять споруд ― головний вхід, спеціалізований магазин, попугайник, акваріум, ресторан на 40 місць.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner