384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Історія компанії DEVI

Історія компанії DEVI

    ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ВИБРАТИ ПРОДУКЦІЮ КОМПАНІЇ DEVI

 

1942 Компанія DEVI ― скорочено від назви Dansk El-Varme Industri, заснована як приватна фірма-майстерня в Копенгагені (Данія).

 

 

1943. Молодий інженер Тег Крістенсен купує акції компанії. Всього за кілька років бізнесмен перетворює майстерню в промислове підприємство, прозиводящее нагрівальні елементи. Тег вважається засновником компанії DEVI

1950. Фірма переїжджає в більш просторе приміщення на околиці Копенгагена  

1960-ті Фахівці компанії займаються розробками в області нагрівальних кабелів. Компанія ставати лідером у цій галузі.  
  1971 Частину виробництва промислових нагрівальних елементів DEVI переїжджає з Копенгагена в Вайле, місто і порт в Данії.
  1980 Починається експорт нагрівальних кабелів у Фінляндії. DEVI відкриває перше виробництво в Гринстеде на Південному Сході Данії.
1980-е Управління компанією бере на себе син засновника, Альфред Б. Крістенсен, кваліфікований інженер-електрик. Основна частина виробництва переміщена в Вайле.  

1985 Відкриваються завод і офіс на вулиці Ульвехавевей (Ulvehavevej) р. Вайле – діючі в даний час  
Середина 1980-х Створюються перші дочірні компанії в Німеччині, Швеції та Норвегії, сформована експортна політика  
  Початок 1990-х Відкриваються представництва компанії у Фленсбурзі (Німеччина), Чехії, Словаччини, Польщі, Росії, Україні та Прибалтиці. У цей же час починають свою роботу офіси в Австралії та Новій Зеландії. Оборот компанії щорічно збільшується на 25-30%.
  Середина 1990-х У Швеції, Норвегії, Фінляндії та Англії також з'являються представництва DEVI.
1997 DEVI має 22 представництва і є лідером ринку в Європі. Основний акцент діяльності DEVI зосереджений, як і раніше, на кабельних системах опалення.  

2000 Корпорація працює під керівництвом нових директорів Ларса Хермансена і Еббе Кнудсена. Відкривається представництво в Китаї і декількох країнах Центральної та Східної Європи.  
  2001 Корпорація купуємо компанію Deléage S. A., провідного виробника систем обігріву підлоги у Франції. Інтелектуальний терморегулятор DEVIreg™ 550 отримує головний приз – IF Product Design Award – за прекрасне поєднання функціональності та дизайну
2003 100% акцій DEVI A/S набуває компанія Danfoss. Бренд DEVI входить до складу найбільшої датської промислової групи Danfoss Group. DEVI розробляє спеціальну систему для підігріву дерев'яних підлог. Це – продукт для «сухого монтажу, який не вимагає стяжки і встановлюється прямо під дерев'яне покриття  

  2004 Терморегулятор DEVIreg™ 130 отримує нагороду Red Dot за кращий дизайн, будучи визнаним найкращою моделлю з 1673 зразків
2005 Створюється найбільший в світі науковий центр Danfoss і DEVI. Робота центру спрямована на розробку інноваційних рішень в області підвищення комфорту при мінімальних енерговитратах.  

  2007 На ринку з'являється принципово новий продукт – DEVIlink™ – система бездротового управління електричними нагрівальними системами
  2010 DEVI – європейський лідер у своїй галузі, що займає істотну частку ринку. Компанія виробляє і продає електричні системи обігріву для внутрішнього і зовнішнього застосування
2011 Проведений ребрендинг торгової марки DEVI. Новий логотип DEVI є відображенням постійної роботи компанії Danfoss щодо вдосконалення вироблених товарів, показуючи надійність продуктів. Він підкреслює одночасно повагу до бренду-засновнику і впевненість у майбутньому. Червона лінія в логотипі символізує основний продукт DEVI, нагрівальний кабель.  


  2011 Отримання розпізнавального знаку ВІДМІННО за результатами дослідження 5 найбільш популярних марок теплих підлог в Україні Науково-дослідним центром незалежних споживчих експертиз «ТЕСТ».
2012 Виведення на ринок принципово нового продукту ― смартрегулятора DEVIreg™ Touch з сенсорним дисплеєм і інтелектуальним таймером. (див. основна стаття про теплих підлогах)  

 

Так як Деві дуже надійний і безпечний теплий пол, його дуже добре укладати у вологі приміщення, які вимагають підвищеної безпеки, такі як ванна кімната.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner