384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Дещо про пінополістирол (полістиролі)

Дещо про пінополістирол (полістиролі)

Дещо про пінополістиролі

Найбільш важливим параметром полістиролу є його теплопровідність, тобто λ (лямбда).Коефіцієнт теплопровідності лямбда є полістиролу 0,031 до 0,044 Вт / (мК). Чим менше датчика (нижній), тим краще (тепліше) полістиролу. Тому полістиролу низькою lambdzie і відносно невелика товщина може краще ізолювати будинок, чим товще полістиролу високої lambdzie. При покупці, не дотримуватися тієї ж товщини ізолятора близько того.

Здавалося б, невелика різниця може означати значення лямбда в результаті абсолютно іншого класу пінополістиролу. 12 см шар пінополістиролу лямбда 0,042 менше ізоляції, ніж, наприклад. 9 см з лямбда 0,032. Якщо у вас немає, щоб зберегти, ви повинні вибрати полістирол з меншим (краще) коефіцієнта тепла, наприклад. Ізоляційний шар товщиною 15 см, виготовлені з пінополістиролу точок Золото захищає від холоду так само ефективно, як кілька метрів бетонної стіни.

Якість і ціна

Перед покупкою завжди звертайте увагу на якість пінополістиролу, тому що ринок може з'явитися виробників товарів, які продають неповноцінний диск, розраховуючи на наївність і заманює клієнтам найнижчі ціни. Такий ізолятор не забезпечує очікувану економію. До складу будівлі дуже важко перевірити так званий. очей, які полістирол має хорошу якість, яке гірше, і що не повинно бути навіть на продаж.

Що робити, щоб не бути обдуреним? Безумовно повинен відмовитися від ідеї покупки від невідомих виробників. Рекомендується вибрати фірмову пінополістирол від тих виробників, які мають багаторічний роботи за визнанням клієнтів. Перед тим як купити давайте перевіримо авторитетних торгівля прес і онлайн-порталів будівництва, продукція сертифікована і рекомендації якості присуджується незалежними органами в науково-дослідних інститутах Європейського Союзу, які займаються перевіркою будівельних матеріалів.

В Україні таке підтвердження якості, виданого Інститутом будівельної. Як полістиролу залежать від типу, властивостей і застосування. Експерти Будівельні згодні з тим, що він надзвичайно рентабельні продукти будівельні може бути сумнівної якості.

Пінополістирол для ізоляції зовнішніх стін, фундаментів, стель, підлог і дахів

Основні продукти пінополістиролу використовується в будівництві потепління пластини зовнішніх стін, перегородок, стель і підлог і крутих дахів. Стандартні розміри пінополістирольних плит 50 х 100 див. Співвідношення товщина може бути від 1 см до 120 див. Найбільш поширеними є краю плоским, але є також подрібнюють. Цей тип диска для запобігання теплових мостів, але трохи дорожче.

Утеплення стін: фасад з полістиролу найчастіше використовується для утеплення стін житлових будинків і громадських, зведеного в різних технологіях, особливо популярного методу ETICS, не відомого до недавнього часу під назвами BSO або світло-мокрим способом. Тепер часто використовується стандартна товщина ізоляції 15 см і більше. Нижче представлені ідеально підходить для пінополістиролу для утеплення стін, успішно використовуються також для розігріву скелетні стіни, стінок порожнини:

Далматин Плюс пінополістиролу фасад ― Децл λ = 0,042 Вт / (м • К) ― є одним з найпопулярніших і найбільш економічних сортів пінополістиролу ізоляції точки стіни (особливо рекомендується метод ETICS). Характерні темні плями на пінопласт містять спінений матеріал, використовуваний для виробництва високоякісного графіту пінополістиролу. Точки на пінополістирол є торговою маркою компанії гарантуючи якість, відмінною продукту Termo Органіка від інших на ринку. Пінополістирол точки є перший матеріал на ринку, який знаходиться під постійним контролем Інституту Будівельної. Результатом є престижним Технічна рекомендація і якості RTQ. Пінополістирол точки впевнений хороший вибір, гарантія якості і задоволеності клієнтів.
ЗОЛОТО пінополістиролу фасад ― Децл λ = 0,038 Вт / (м • К) ― пінополістирол точки ізолювати зовнішні стіни в методі ETICS дуже сприятливий коефіцієнт теплоізоляції. Пінополістирол ЗОЛОТО збагачується пігментного захисного фільтра, через який частинки полістиролу є більш стійкими до ультрафіолетового випромінювання. Фільтр знижує інтенсивність флуоресцентного світла, відбитого від диска, що знижує ефект блиску, хвилюючись під час установки в сонячний день. Панелі грубіше, ніж стандарт, тому краще зчеплення, і це впливає на стабільність ізоляції.
Пінополістирол TERMONIUM ПЛЮС фасад ― Децл λ = 0,031 Вт / (м • К) ― сріблясто-сірий полістирол з модернізованим матеріалу. TERMONIUM пластина ПЛЮС має кращу продуктивність серед всіх ізоляції з пінополістиролу.Полістиролу був використаний, зокрема, з потеплінням першої пасивного будинку в Польщі Smolec поблизу Вроцлава, перші спортивні спортивний зал в Slomniki, польський штаб Passivhaus Institut в Гданську і перший пасивний церква Польщі в Нови-Тарг. Сріблясто-сірий полістирол є основним ізоляційний матеріал використовується в будівництві енергоефективних.
Потепління підлогу і дах:

ЗОЛОТО дах-пол ― пінополістиролу точки з дуже високою ізоляції продуктивності рекомендується для ізоляції дахів, стель і підлог. Пінополістирол ЗОЛОТО дах-пол рухається середніх механічних навантажень, що не перевищують 3000 кг / м 2. Теплопровідність λ Децл є 0,036 Вт / (м • К).
SUPERAKUSTIC поверх ― це гнучке звукопоглощательными властивості полістиролу, призначені для виконання звуковий шар ізоляції, які будуть встановлені на поверхах międzypiętrowych. Рівень динамічної жорсткості SD 20-40 Мн / м 3. Теплопровідність λ Децл є 0,050 Вт / (м • К). Пінополістирол плити SUPERAKUSTIC поверх призначені для ізоляційного шару, які будуть встановлені на даху зі спальними поверсі (стяжки) в плаваючих підлог, для придушення шуму у зв'язку з впливом звуку падаючих предметів, кроки і т. д. ..).
Потепління фундамент: полістирол для ізоляції фундаментів уточнюється складу гідрофобних сполук, які покращують її властивості і підвищують водонепроникність. Пінополістирол ФОНД відповідає вимогам сучасної теплоізоляції, використовувані в екстремальних умовах підвищеної вологості, у поєднанні додаванням частих змін температури і впливу високих механічних навантажень (силовий тиск). Плити можуть мати прямий контакт із землею і не вимагають додаткової безпеки. Вони підходять для ізоляції фундаментів, дахів звернених шарів і тих місць, в будівлі, де ізоляція піддається дії прямого контакту з водою.

TERMONIUM фундамент ― пінополістиролу з вишуканої композиції гідрофобних сполук, які покращують свої теплоізоляційні властивості, і збільшити водонепроникність. Пінополістирол TERMONIUM фундамент має найвищий зустріч продуктивності вимогам сучасного теплоізоляції, використовувані в екстремальних умовах, в яких навантаження досягає 4500 кг / м 2. Теплопровідність λ Децл 0,035 Вт / (м • К).
Пінополістирол для скатних дахів:

SUPERPODDASZE ― пінополістиролу призначена для виконання ізоляції в похилих дахах. За допомогою спеціальних виїмок SUPERPODDASZE пластина може бути використаний в ізоляції крокви даху, використовуваних для обох горищ і nieużytkowych. Скорочення дозволяють їй обійняти і зібраний без використання інструментів. Теплопровідність λ Децл є 0,032 Вт / (м • К).

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner