384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Енергоефективний будинок

Енергоефективний будинок

Захист навколишнього середовища тісно пов'язана з економічною управління енергією. СДМ є найбільшим споживачем в тому ж будинку, в якому 70% від загального попиту на енергію поглинає тепло. Спалювання палива забруднює повітря, а в рік такі викиди це дуже серйозний показник

 

Ідея Еко будинку багато в чому збігаються з ідеєю енергоефективного будівництва. З цієї причини, будь екологічно свідомий інвестор повинен гарантувати, що необхідність опалювати будинок екологічно, має бути ефективним, наскільки це можливо. Ця концепція повинна бути реалізована на першому етапі, тобто планування будинку.

 

Тому що тепло в основному має конвекційні втрати: стін і даху, тим менше площа його поверхні, тим краще. Так що давайте будувати будинки, де відношення поверхні до об'єму будуть як можна менше.

 

Дизайнери енергоефективні будинки підкреслюють, що найбільші втрати тепла є в кутах і вигинах стін, тому вони повинні бути захищені. Взагалі кажучи, екологічний будинок повинен мати простий, компактний корпус, є кращим з прямокутним планом. Економія енергії багато в чому залежить і від геометрії будинку.

 

Південна частина є самымой теплою стороною будинку, саме в цьому напрямку слід приділяти найбільшого висоти поверхні. На відміну від цього, Північний фасад краще планувати більш ретельно.

Чому вибір типу зовнішніх стін слід ставитися так само серйозно, як купівля ефективним та екологічним нагрівального пристрою? Перш за все, у зв'язку з тим, що стінки близька до вичерпання 20-30% тепла. Враховуючи зростання цін на паливо та виснаження джерел енергії в рік не маленький шкоди нашому бюджету, але і значним тягарем на навколишнє середовище.

 

Багато інвестори намагаються підійти раціонально вибирати тип зовнішніх стін, прийняти рішення про рішення, які знижують вартість будівництва стіни до мінімуму. З економічної та екологічної точки зору це дія виправдано, тільки якщо це не зроблено за рахунок їх теплових параметрів. Це коефіцієнт теплопередачі U стіна визначає, чи є це дійсно теплий. Це не єдиний параметр, який необхідно вирішувати.

 

Вибір матеріалу для стін слід підходити органічно. Що це означає? Там немає простої відповіді. Відправною точкою при підборі екологічного будівельного матеріалу може бути, наприклад. Кількість енергії, необхідне для його виробництва (наприклад, охоче використовуються дизайнерами, зелений фасад будівлі матеріал шифер, чиї обробки генерує низьке енергоспоживання).

 

Критерій може бути також подальша утилізація матеріалу або ж він виробляється з сировини (наприклад,. Силікати які складаються з піску, вапна і води, і не генерують високий рівень споживання енергії під час виробництва).

 

А ще краще, якщо наш вибір є результатом всіх цих критеріїв з хорошим коефіцієнтом теплоізоляції U біля керма.

Енергоефективність з нуля

 

Знизити втрати тепла втечі у будинок через зовнішні стіни можна шляхом поліпшення їх швидкість теплоізоляції. Згідно з правилами, вона не повинна перевищувати 0,3 Вт / (m2 · K). Однак, якщо ви хочете побудувати енергоефективний стіну, вони повинні бути тепліше.

 

Передбачається, що будинки енергоефективними коефіцієнт теплопередачі U не повинен перевищувати 0,2 Вт / (m2 · K). Такий низький показник легше всього отримати, підносячись шаруваті стіни, тому що вони забезпечують належного рівня товщини теплоізоляційного матеріалу.

 

На ринку є також безліч пористого бетону, так що ви можете дертися по стінах як теплий моношар - на U-фактор тільки 0,19 Вт / (m2 · K) з товщиною стінки 48 див. Будівництво одношарових стін менш трудомістким, ніж бутерброд, як це вимагає ретельного виконання тільки одного шару.

 

Матеріали для будівництва енергоефективного будинку

 

На утеплення зовнішніх стін в першу чергу впливає потепління. Тим не менш, важливо також матеріал, що використовується в конструкції несучого шару. Звичайно, це тепліше, тим краще.

 

Наприклад, U-значення товщини стінки 24 см піднято різні ніздрюватого бетону 400 (характеризується найкращих параметрів для теплоізоляції), ізольованої товщини пінополістиролу 12 см, 0,164 Вт / (м2 · До) і становить близько 0,21 менше, ніж коефіцієнт тій же стіні wymurowanej різноманітність ніздрюватого бетону 600.

 

На додаток до стільникового конкретного хорошою теплової ізоляції також характеризується пористих керамічних матеріалів. Тим не менш, слід звернути увагу на форму своїх слотів і налаштувань цегли до стіни.

 

Деякі матеріали на стіні трохи гірше ізолювати термічно, однак, мають одну важливу особливість - добре акумулюють тепло. Це означає, що зберігаються в повсякденному тепла від сонячної радіації і нагрівання поступово розсіюється.

 

Такі властивості характеризуються високою розділів молекулярної ваги, так товстостінних і твердих матеріалів. Вони зберігають тепло в інтер'єрі навіть протягом декількох годин після нагрівання. Саме з цих причин, вибір дизайнерів низькоенергетичні будинку часто падає на wzniesionie шаруватих стін з пористого бетону, в той час як внутрішні стіни побудовані з блоками Силікатна, який, завдяки високій щільності акумулювати тепло.

 

3 способи на стінах U ≤ 0,2 Вт / (м2 · K)

 

Одношарова стіна з пористого бетону

 

Товщина стінок 48 см, коефіцієнт теплопередачі U = 0,19 Вт / (м2 · До)

 

стіна блоків Ytong Energo PP2 / 0,35 S + GT товщиною 48 см

Коефіцієнт λ блоки - 0,095 Вт / (м · K)

Стіна шар пористого бетону пінополістиролу

 

Товщина стінок 45 см, U = 0,19 Вт / (м2 · До)

 

стіни з бетонних блоків 600 сортів Solbet оптимальна товщина 36 см

Коефіцієнт λ блоки - 0,16 Вт / (м2 · K)

Товщина пінополістиролу ізоляції 9 см

Коефіцієнт λ пінополістиролу - 0,032 Вт / (м2 · K)

Для порожніх стін з цегли poryzowanych ізоляції вовни та фасадної клінкерної цегли

 

Товщина стінок 57 см, U = 0,20 Вт / (м2 · До)

 

стінки трубчастої poryzowanych POROTHERM товщиною 25 Dryfix 25 см

Коефіцієнт λ блоки - 0,28 Вт / (м2 · K)

Товщина мінеральної вати 16 см

Коефіцієнт λ шерсть - 0,04 Вт / (м2 · K)

вентиляційний зазор - 4 см

клінкерна цегла фасад Terca - 12 см

Хороша ізоляція стін

 

Теплоізоляція шар стін може бути досягнуто найбільш ефективно з використанням відповідним чином товстих шарів ізоляції - як правило товщиною 20 см для теплоізоляції, що має коефіцієнт теплопровідності λ близько 0,04 Вт / (м · К). Якщо ми хочемо забезпечити відповідні підводні стіни, зберігаючи при цьому найменший з його товщини, ви повинні використовувати потепління низьким значенням коефіцієнта λ.

 

Як теплоізоляція найбільш часто використовується полістирол і мінеральну вату. Пінополістиролу утворюється в процесі спінювання полістиролу. Він складається з 98% повітря і під час виробництва, експлуатації і утилізації надає мінімальний вплив на навколишнє середовище.

 

Мінеральна вата - рок і скла - виробляється у процесі плавки, які необхідно досягти дуже високих температур, і, таким чином, споживання значних кількостей енергії. Тим не менш, відомо, що скловати, може бути отримано до 60% від відходів скла, і те ж саме 100% вторинної переробки.

 

Вовна та полістиролу в манері, подібної теплопровідності, але і будь-матеріал, придатний для використання в будь-якому випадку.

 

Потепління стіни світло мокрий спосіб (БСО), ви можете вибрати полістиролу EPS 70, EPS 100, який має λ коливається від 0,045 до 0,033 Вт / (м · K), або пінополістиролу з додаванням графіту. Незважаючи на низьку щільність має дуже низький коефіцієнт теплопровідності λ - 0,032-0,033 Вт / (м · К).

 

Добре підходить для вовни шару (верхній шар із важче і стійкі до деформації і м'яким дном, хороша адгезія до шорстких поверхонь).

 

До потепління стін з використанням світла, сухий, жорсткий диск рекомендується шерсть, пінополістирол або EPS 50 70 Перевірте ізоляцію стінок порожнини, а також гидрофобизированных (вологостійка) мінеральну вату.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner