384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Електрична система передбачає тоненькі спеціальні мати

Електрична система передбачає тоненькі спеціальні мати

 

Вам пощастило, що ми живемо в тій година, коли зробити свій будинок затишне і теплим абсолютно нескладно. Крім опалювальних бойлерів та центрального опалення є маса різноманітних електроприладів, які без праці обігріють ваше житло. Останнім часом особливою популярністю користується система теплий будинок, яка може стати основним або ж додатковим джерелом обігріву приміщення.
Дана система буває двох видів ― електрична і водяна.

Водяна система встановлюється за допомогою укладання водопровідних труб з подальшою установки теплоносія з насосом. За допомогою насоса відбуватиметься регулярна циркуляція води, що достатня проблематично через можливість протікання труб через якийсь час.

Електрична система передбачає тоненькі спеціальні мати, на яких розташовані нагрівальні спіралі. Мати укладаються на вільній поверхні підлоги і накриваються зверху або плиткою, або керамогранітом. Спальня, ванна кімната або душова завжди будуть сухими і теплими, якщо тепла підлога покласти під плитку. За допомогою електричної теплої підлоги приміщення, в яких спостерігається підвищена вологість, будуть просихати швидше і, таким чином, буде попереджено утворення цвілі. Відзначимо, що мати бувають питомою потужністю 120-180 Вт / м2. Для того щоб більш детально розглянути варіанти теплий підлог досить відвідати інтернет-магазин теплих підлог.

Дізнайтеся, як робити монтаж двужильної теплої підлоги!

 

При установці електричної теплої підлоги все мати з'єднання єднуються звичайним плитковим клеєм. Таким чином, електричній системі не потрібно додатковий простір і не потрібна заливка стяжок. Відзначимо, що на встановлені мати не можна ставити меблі. В принципі, це й не потрібно. Погодьтеся, адже тепла підлога потрібен там, де ви ходите.

З точки зору екологічності, електричний тепла підлога абсолютно безпечний, тому що він знаходиться під покриттям підлоги і виключено, що до нього можуть дістатися діти або тварини. Для того щоб встановити нагрівальні мати буде потрібно один-два дні. Як правило, фірми, які спеціалізуються на установці теплих будинків, дають на них гарантію більше десяти років. Якщо ж сталося НП і щось зламалося, то фахівці усувають проблему протягом одного дня.

Електричні системи бувають прямої і акумулює дії. Теплі підлоги прямої дії при включенні нагріваються протягом декількох хвилин і остигають також швидко.

 

Теплі підлоги акумулює дії прогріваються на порядок повільніше. Для них необхідні нагрівальні мати більшої потужності. При відключенні від мережі вони остигають дуже довго. Дана система буде ідеальною для людей, які користуються пільговим тарифом на електроенергію.

Хотілося б відзначити, що абсолютно неважливо, яку систему теплої підлоги ви виберете. У будь-якому випадку ви ніколи не пошкодуєте.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner