384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Монтаж своїми руками теплої підлоги використовуючи схему

Монтаж своїми руками теплої підлоги використовуючи схему

 

Монтаж теплої підлоги

Загальні вказівки
Спочатку виберіть місце для установки терморегулятора. Довжина силового кабелю складає 3 м, а сполучна і кінцева муфти обов'язково повинні бути укладені у бетон або цементно-піщану суміш таким же чином, як і нагрівальний кабель.


УВАГА!


Нагрівальні кабелі забороняється вкорочувати.
Нагрівальний кабель не повинен самопересекаться.
Не можна прокладати його під стаціонарними меблями або побутовою технікою.
Не можна розташовувати його в місці, де буде лежати килим або інший матеріал, що володіє низькою теплопровідністю.
Нагрівальний кабель слід розташовувати «змійкою». Залежно від обраної потужності слід дотримуватися певний відстань між двома паралельними ділянками кабелю.
 
Зробіть ескіз (замальовку) розташування теплої підлоги. Вкажіть розташування силового і нагрівального кабелю, місця сполучної і кінцевий муфт. Де проходити трубка датчика температури і місце установки терморегулятора. Ця схема стане в нагоді в тому випадку, коли вам доведеться робити якісь відчини в підлозі.


 
1. Підготовка основи

Вирівняти поверхню підлоги.
Підготувати місце для установки терморегулятора і трубки датчика температури. Можливо доведеться робити поглиблення в підлозі або стіні за допомогою пефоратора. Якщо товщина стяжки буде більше діаметру трубки для термодатчика, яка входити в комплект і більше діаметру соедінітельнрой муфти, можна нічого не поглиблювати, а закріпити на поверхні.
Очистити поверхню підлоги: підмести і прибрати каміння та інші предмети, які можуть пошкодити кабель.
Якщо нагрівальний підлога буде встановлюватися на старе плиткове покриття, перевірити надійність його кріплення.

Електрична система теплої підлоги передбачає тоненькі спеціальні мати.


 
2. Укладання теплої підлоги

2.1 Тепла підлога Woks-17
Комплектується монтажною стрічкою з шагом кріплень 2,5 см. Для отримання потужності 130 Вт / м2, укладіть кабель через кожні 12,5 см, 165 Вт / м2 ― 10 см, а для того щоб отримати 190 Вт / м2 чергуйте 10см і 7 , 5см.
Поперек напрямку нагрівального кабелю закріпіть монтажну стрічку з кроком 50 см на тій площі, де планується розмістити нагрівальний кабель. Закріпіть кабель на монтажній стрічці за ескізом, почавши з місця установки сполучної муфти.
монтаж woks17-2 монтаж woks17-4 муфта
При укладанні пам " ятайте, що крок просічок 2,5 см, тому для отримання кроку 100 мм, потрібно кріпити кабель в кадой 4-й просічками.
монтаж woks-17 3-1 монтаж woks17-4
Якщо ви вирішили закріпити нагрівальний кабель на армуючої сітки, тоді поверх теплоізоляції укладіть армуючої сітки.
рис. 2 рис. 4 рис 5
Укласти кабель за ескізом закріпивши на сітці за допомогою пластикових хомутів. Укладання почати з місця розташування сполучної муфти. Підвести сітку з кабелем, використовуючи проставки. Якщо стоїть завдання мінімально підняти рівень підлоги можна не піднімати сітку.
 


 
 
2.2 Тонка тепла підлога Woks-10
Має в комплекті спеціальну лінійку з шагом укладання 80 Вт / м2, 100 Вт / м2, 130 Вт / м2 і 150 Вт / м2. Вам не потрібно вважати міліметрів ― ми це вже нікого.
Поперек напрямку нагрівального кабелю закріпити двосторонній скотч з кроком 50 см на тій площі підлоги, де планується розмістити нагрівальний кабель.
рис 2 скотч двосторонній
За допомогою мірної лінійки відзначити місця кріплення кабелю на поверхні підлоги поруч зі смужками скотчу.
рис 3 мірна лінійка
Укласти кабель на скотч за ескізом, почавши з місця установки сполучної муфти.
рис 4 з датчиком рис 4 качан
Закріпити кабель на двосторонньому скотчі за допомогою відривних паперових стікерів, які є в комплекті поставки.
рис 5 репродукції художніх робіт і фото
 
 
 
2.3 Мати для теплої підлоги Woks-М150
Має питому потужність 150 Вт / м2, і її не можна змінити.
 
 
 
 
По завершенню розкладки потрібно обов'язково виміряти опір нагрівальної секції постійному струму. Воно повинно бути таким же, як і до монтажу. Перевірте відсутність контакту екрану і гріючих живий за допомогою тестера. Особливу обережність слід дотримуватись на наступному етапі ― заливці розчином.
 
Після заливки стяжки і установки підлогового покриття ще раз виміряйте електричний опір нагрівальної секції. Воно повинно відповідати значенню вказаною в паспорті.
 
Перше підключення системи теплої підлоги повинно проводитись тільки після повного затверджеванія цементно-піщаної суміші !!! Зазвичай цей процес займає 24 дні.
 
 
3. Підключення терморегулятора теплої підлоги

Для того щоб правильно підключити терморегулятор, потрібно керуватися наступними пунктами:
instal termo
До клеми 1 підключаються фазний провід, до клеми 2 ― нульовий дріт від мережі живлення.
До клем 3 і 4 підключаються дроти живлення нагрівальної секції.
До клем 6 і 7 підключаються дроти виносного датчика температури.
Провід заземлення мережевого кабелю і нагрівальної секції з'єднання єднуються за допомогою клем, або обпресуванням. Застосування скрутки небажано.
Якщо нагрівальна секція при вимкненому терморегулятор знаходиться під напругою, поміняйте місцями дроти, підключені до клем 1 і 2.
 
(Детальна інструкція обов'язково додається до шкірного терморегулятора)
Укладання теплої підлоги може бути проведена вами самостійно, альо підключення повинно проводитись кваліфікованим електриком. Ви можете підключити тепла підлога самостійно, якщо володієте відповідними знаннями, кваліфікацією та допуском.
 
4. Особливості підключення датчика температури електричної теплої підлоги
Важливий етап укладання теплої підлоги ― правильне розташування датчика температури (ДТ). Можливі два варіанти розташування гофоротрубкі для ДП у теплій підлозі (рис.5):
рис.5a 1 pic.5b 1
рис. 5.) Неправильно рис. 5 б.) Правильно
― Рис. 5.) Кінець Гофротрубки не паралельний сусіднім нитками ПК. ДТ знаходиться на своєму місці, але відстань до ПК мале. Таке розташування призведе постійному виключенню теплої підлоги. Встановити ДТ, коли пів залитий стяжкою важко. Датчик опиниться в будь-якому місці, а не між сусідніми нитками, і такий теплий підлога буде працювати нестабільно.
― Рис.5 б). Для стабільної роботи ТП останні 20 ... 30 см Гофротрубки розташовують паралельно сусіднім нитками ПК. Якщо при заміні або установці ДТ не дійде до кінця Гофротрубки, це не вплине на здатність вимірювати температуру між ПК.
Іноді (рис.6), при монтажі намагаються дотягнути ДТ в середину площі зайнятої ТП. У деяких випадках навіть доводитися нарощувати провід ДТ, що робить його заміну трудомістким процесом. Ця звичка залишилася у монтажників після роботи з водяним теплою підлогою, оскільки саме в середину кімнати подається гаряча вода.

 

У разі електричної теплої підлоги, датчик встановлюють на відстані 30 см від кордону теплої підлоги, посередині між двома нитками ПК. Таке рішення вірно, оскільки в цій зоні температура підлоги така ж, як і в центрі кімнати.
Провід датчика температури теплогол підлоги можна нарощувати на 50 метрів проводом перерізом 2 * 1,0. Це не зменшіть точність визначення температури
 
 
5. Укладання залишкового покриття на поверхню теплої підлоги
 
Керамічна плитка
Установка плитки проводитися таким же чином, як і без нагрівального кабелю для теплої підлоги. Товщина шару плиткового клею залежить від його властивостей. Різниця в роботі полягає в дотриманні граничної обережності, щоб не пошкодити нагрівальний кабель шпателем для плитки або іншим інструментом. Повторюю ще раз: обов'язково залишайте щілини між покладеною плиткою на рядків до тижню не затертими шовного замазкою.
 
Ламінат, лінолеум, ковролін
У цьому випадку також можна покласти тонкий шар стяжки. Товщина стяжки залежить від складу суміші і може становити 0,5 див. Мінімальна висота підняття підлоги досягається використанням самовирівнюються сумішей для теплих підлог.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner