384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Монтаж кабельного теплої підлоги

Монтаж кабельного теплої підлоги

 

Монтаж кабельного теплої підлоги

При бажанні, ви можете здійснити монтаж самостійно. Нижче наведена докладна інструкція з встановлення теплої підлоги на основі двожильного секції.

Підготовка місця для установки регулятора температури і датчика
Регулятор температури теплої підлоги встановлюється на стіні в будь-якому доступному місці, на висоті не менше 30 см від рівня підлоги. Якщо тепла підлога укладається в приміщенні з підвищеною вологістю ― ванна кімната, сауна та ін., То його слід винести за межі приміщення.

До наміченого місця підводиться харчування кабелем, перетин якого відповідає потужності статі (зазвичай 3х1,5). Далі, встановлюється монтажна коробка для терморегулятора, а так само влаштовується штроба в стіні під гофровану трубу, в якій розташовуватиметься датчик температури.

Монтаж датчика температури
Гофрована трубка з кінця, який лежить на підлозі, повинна бути щільно закрита, щоб розчин не потрапив всередину. Датчик температури обов'язково встановлюється в гофротруби. При монтажі датчика рекомендується робити не більше двох вигинів, радіусом не менше 5 див. Кінець гофротруби з датчиком повинен розташовуватися на відстані не менше 50-60 см від стін паралельно і на рівній відстані від нагрівального кабелю.

Всі необхідні підключення і з'єднання єднання виконуються після остаточної обробки стін для того, щоб в процесі ремонту не пошкодити терморегулятор.

 

Наповніть будинок затишком: встановіть теплі електричні підлоги. Як зробити правильний вибір і монтаж

Підготовка поверхні підлоги до монтажу
Поверхня підлоги має бути рівною, чистою і суху, необхідно прибрати все будівельне сміття. Поверхня бажано загрунтувати.

Після виконання всіх зазначених робіт, слід зробити розмітку розташування нагрівальної секції з урахуванням наступних правил:

При укладанні теплої підлоги слід обходити меблі без ніжок;
Відстань до стін і меблів 10 см;
Відстань від опалювальних приладів (труб центрального опалення, батарей, камінів і т. д.) не менше 20 см.
Для зниження тепловтрат приміщення рекомендується укладати під теплу підлогу екструдований пінополістирол високої щільності з обов'язковим пристроєм розділової стяжки:

Шар теплоізоляції

Розкладка монтажної стрічки і нагрівального кабелю
Монтажна стрічка кріпиться до поверхні з кроком від 0,5 до 0,7 м за допомогою дюбелів і саморізів, потім укладається нагрівальна секція.

Кабель з сполучної муфтою кріпиться біля місця початку укладання секції, інсталяційний провід підводиться до місця встановлення терморегулятора. Нагрівальна секція укладається з наперед визначеним кроком, який повинен бути не менше 6 див., Без перетинів, рівномірно. Датчик температури повинний розташовуватися рівно посередині, між витками кабелю.

Як вибрати теплий пол самостійно з усього розмаїття асортименту?!

Кінці петель кабелю фіксуються за допомогою монтажної стрічки. Вігіні петель повинні бути плавними, без натягу і зламів.

Перед укладанням кабелю слід перевірити чи немає на ньому ушкоджень, заміряти опір секції, яке повинно відповідати значенню, зазначеному в паспорті. Після укладання нагрівальної секції, після влаштування стяжки і перед підключенням регулятора перевірка опору обов'язкове! Після укладання секції, перед пристроєм стяжки можливо на кілька хвилин подати напругу на нагрівальну секцію, щоб переконатися в її працездатності.

Перед заливанням стяжки слід на план приміщення нанести схему розміщення нагрівального кабелю, місце розташування датчика температури, терморегулятора, кінцевий і сполучної муфти

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner