384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Kludi (Клуді), компанія зі світовим ім'я ям

Kludi (Клуді), компанія зі світовим ім'я ям
Незважаючи на плин часу, фірма Kludi (Клуді), компанія зі світовим ім'я ям, не змінює традиціям. Створена Францем Шеффером ще в 1926 році, фірма Kludi на сьогоднішній день налічує більше 1000 співробітників по всьому світу. Змішувачі Kludi виробляються на 5 європейських заводах. Крім 2 заводів в Німеччині, успішно функціонує виробництво в Польщі, Угорщині та Австрії. Висока якість компонентів і готової продукції, забезпечують абсолютно однакові виробничі стандарти усіх заводів.
 
Фірма Kludi піклується про репутацію, саме тому споживачі віддають перевагу продукції цієї торгової марки і купують змішувачі Kludi в Одесі. Знання, вміння і досвід співробітників, найважливіший і безцінний багаж компанії. Фахівці займаються розробкою нового дизайну змішувачів Kludi і впроваджують інноваційні технології у виробництво змішувачів Kludi для ванних кімнат і кухонь. Змішувачі Kludi вигідно відрізняється від змішувачів інших компаній, представлених на українському та зарубіжному ринку, а так само ― в Одесі. Змішувачі Kludi виготовляються з високоякісних матеріалів і відрізняються ретельною обробкою і довговічністю.
 
Перевага змішувачів Kludi у високій функціональності і оригінальному, чудовому дизайні. Змішувачі Kludi відповідають найвищим вимогам до архітектури ванної кімнати і орієнтовані на основні стилі інтер'єру єру. Ви зможете підібрати саме той змішувач Kludi, який буде максимально відповідати вашим перевагам і смакам. Пуризм, ностальжі, класика або середземноморський стиль. Дизайн цих змішувачів може бути найрізноманітнішим, від найпростішого до екстравагантного, але найголовніше, це любов до деталей.
 
Фірма Kludi виробляє якісну сантехніку і вносити грандіозний внесок у розробка нових технологій виробництва змішувачів. Інноваційні рішення в дизайні, функціональності і техніці ― підкреслюють високу компетентность співробітників компанії Kludi. Змішувачі Kludi Одеса. Купити змішувачі Kludi в Одесі можна у компанії S CLASS, так само можна купити скляні двері і скляні перегородки.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner