384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Змішувачі HAIBA (хайбах)

Змішувачі HAIBA (хайбах)

Всі змішувачі HAIBA (хайбах) виробляються на німецькому обладнанні з кованої латуні вищої якості. Контроль якості продукції HAIBA проводитися фахівцями з Німеччини. У виробництві використовуються іспанські картриджі SEDAL та німецькі кран-букси.

    Корпорація Haiba має більше 16 річну історію розвитку на ринку змішувачів і компонентів. Виробничі потужності знаходяться на території Китаю. Корпорація випускає під цією торгівельну маркою різноманітну сантехнічну продукцію побутового призначення. Зараз це високотехнологічне підприємство з виробництва якісніх змішувачів і компонентів. Можна сказати, що це найкращі китайські змішувачі, які представлені на ринку України.

У перебігу своєї шістнадцятирічної історії корпорація досягла значних успіхів як у якості продукції, так і в логістиці та розвитку відносин з дилерами по всьму світу. Змішувачі Haiba просуваються на ринок України з основною ідеєю: змішувачі китайського виробництва зі світовим рівнем якості. На даний момент це найпотужніший бренд, який знайшов свого споживача по всьму світу і на ринку України в тому числі.

    Haiba ― торговий бренд №1 на ринку змішувачів України. Якщо ви приймете рішення придбати компоненти цієї фірми у нас, то ви будете мати стовідсоткову гарантію, що Ви купуєте змішувачі саме цієї марки. Тільки у нас Ви знайдете кращі ціни на змішувачі.

     Змішувачі Haiba вигідно відрізняються від інших, у тому числі і вітчизняних виробників, практично, всіма своїми складовими: якісна хромировку, посилені гайки, футорки, ручки, товщина металу, хороша стандартна комплектація і навіть упаковка виконана з дорогого картону.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner