384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Популярні змішувачі HAIBA

Популярні змішувачі HAIBA
Популярні змішувачі HAIBA (хайбах) за вигідною ціною
На якісному німецькому обладнанні з кованої латуні найвищої якості виготовляють популярні сьогодні змішувачі HAIBA Хайбах. Контроль якості цієї продукції виконують кваліфіковані фахівці з Німеччини. Також варто відзначити, що в процесі виробництва використовують іспанські картриджі та німецькі кран-букси.
У нашому інтернет-магазині сантехніки Боден ви зможете знайти від корпорації HAIBA змішувачі найвищої якості, виготовлені з гарантією від виробника. Ця торгова марка також випускає різного роду сантехнічну продукцію побутового призначення. Можна сміливо відзначити те, що HAIBA ― найкращі китайські змішувачі на українському ринку.
Поставка цієї продукції на ринок України відбувається тільки з однією метою ― запропонувати покупцеві продукцію зі світовим рівнем якості. На сьогодні це потужний бренд, який виправдано заслуговує тільки відмінні відгуки у всьому світі.
Переваги змішувачів HAIBA:
високоякісна хромировку
посилені футорки, гайки і ручки
надійна товщина металу
найкраща стандартна комплектація
міцна упаковка для зручної доставки
Якщо ви вирішили вибрати для ванни або кухні змішувач HAIBA, то неодмінно залишитеся задоволеними. Тому телефонуйте нашим менеджерам в будь-який зручний час!
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner