384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Ремонт змішувача. Виклик майстра або покупка нового крана.

Ремонт змішувача. Виклик майстра або покупка нового крана.

У сучасному світі нам ніяк не уникнути дрібних побутових проблем, до яких можна віднести поломку змішувача. Ця проблема сама по собі не страшна і має кілька варіантів рішення:

1. Самому полагодити вийшов з ладу сантехнічний прилад. Якщо у Вас є досвід або надійне джерело з інструкцією з ремонту крана (на нашому сайті регулярно з'являються нові статті про ремонт змішувачів)- можете сміливо брати гайковий ключ в руки і приступати до справи. Варто зауважити, що ремонт є доцільною процедурою в тому випадку, коли з ладу вийшли дрібні і недорогі комплектуючі (картридж, аератор, шланги, прокладки).

2.   Викликати майстра-сантехніка. Це рішення доречно тоді, коли проблему можна вирішити власними силами, і вона може спричинити за собою серйозні наслідки (псування майна, підтоплення сусідів). Виклик сантехніка - задоволення недешеве, плюс варто врахувати додаткові витрати на комплектуючі до змішувача.

 

 

3. Останній варіант - покупка нового змішувача (як показує практика, він самий надійний). Якщо врахувати вище викладену інформацію, ремонт змішувача в будь-якому випадку відніме у Вас гроші і час. Якщо Ваш кран служить декілька років і при цьому вже засмучував поломкою варто задуматися про покупку нового змішувача. Наприклад, викликавши сантехніка Вам доведеться заплатити за роботу і комплектуючі (від 250 до 400 грн. ), і ніхто не дасть гарантії, скільки часу ще прослужить Ваш кран. Якщо взяти все це до уваги, то набагато простіше і надійніше купити новий змішувач. До речі, такими є крани європейського виробництва Rubineta (Рубинета). Ці змішувачі мають неповторний дизайн, надійну конструкцію і 5! років гарантії від виробника, що дозволить Вам з упевненістю користуватися сантех-приладами, не думаючи про ремонти і додаткових витратах.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner