384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Змішувачі HAIBA розрізняють не тільки за конструкцією, але і за призначенням

Змішувачі HAIBA розрізняють не тільки за конструкцією, але і за призначенням

Сучасні кухні, ванні кімнати та душові обладнані змішувачами. Смороду практично витіснили старі крани, тому що вони зручні, практичні і красиві. Відрегулювати температуру води набагато легше, ніж це робилося з краном. Купити змішувач HAIBA Хайбах можна в каталозі unishop.by, де їх вибір дуже багатий. Які ж вони бувають? Чим вони відрізняються один від одного? Саме ці питання ми зараз і розглянємо. Змішувачі HAIBA класифікують за призначенням і за конструкцією. За своєю конструкцією бувають такі: ялинка, одноважеля і настінний.
Ялинка складається з двох кран-букс, між яких розташувався «гусак» (виливши). Температура води регулюється відкриванням-закриванням кранів, а безпосередньо через вилив надходить вода. Керамічні кран-букси, які прийшли на зміну гумовим прокладкам продовжують термін служби сантехніки, тому є на сьогоднішній день найбільш популярними. Виливши може нерухомим або рухомим, зігнутим і прямимо.
Змішувачі одних важелів HAIBA хайбах потихеньку витісняють попередню модель. Та це й не дивно, адже щоб відрегулювати температуру і натиск води потрібно повернути важіль, що набагато зручніше, ніж крутити два крани. Завдяки своїй конструкції вони служать набагато довше і ламаються набагато рідше. Матеріал для їх виготовлення ― металокераміка. Вони стануть справжньою окрасою ванної кімнати або кухні.

 


Настінний змішувач HAIBA відрізняється від попередніх моделей тим, то він кріпитися до стіни. У магазинах можна зустріти цей елемент сантехніки з важелем або з кран-буксами, виливши може бути різної форми. Ще одна особливість полягає в тому, що в зливі вмонтований аератор, який не дає води розбризкуватися.
Змішувачі HAIBA розрізняють не тільки за конструкцією, але і за призначенням: для ванної кімнати і для кухні. Кухонні мають довгий рухливий виливши, а для ванної може бути з рухомим і не рухомим виливом. Можливе доповнення у вигляді випуску для душу, причому це не тільки атрибут ванної кімнати, але і на кухні він полегшує миття посуд.
Ми розглянули класичні варіанти, альо в світі сантехніки постійно з'єднання є новинки, на які ми і звернемо увагу. Все частіше можна зустріти інфрачервоні змішувачі HAIBA в Мінську. Їх ще називають безконтактними, електронними, сенсорними. Тут немає ніяких важелів, кран-букс, а контроль подачі води здійснюється датчиком. Щоб полилася вода потрібно піднести руки до вигину, а якщо їх прибрати, то подача води закінчується. Це не просто зручно, але й дуже економно, так як вода буде литися тільки в разі потреби. Сильні сторони інфрачервоних моделей в їх довговічності і надійності, адже тут немає ні кранів, ні важелів, які часто виходять з ладу. Температура води регулюється за допомогою вмонтованої системи контролю температури. Виробник дає гарантію не менше 7-10 років бездоганної роботи. Але головним недоліком є ціни на змішувачі HAIBA цього типу -вони раз у 15 дорожче звичайних. Так, і не всякий сантехнік зможе розібратися з інфрачервоним варіантом.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner