384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Установка змішувача 6

Установка змішувача 6

Як встановити змішувач

 

Отже, після проведеного ремонту у ванній або на кухні виникла необхідність у заміні змішувачів. Насправді з цим завданням здатний впоратися абсолютно будь-який майстер, і про ті як це зробити буде розказано в даній статті. Перед установки обов'язково перекрийте подачу холодної і гарячої води!
Змішувач
Встановлюємо змішувачі у ванній

 
У ванних кімнатах можуть використовуватися різні види змішувачів. У звичайних ваннах під водопровід виводяться 2 труби з гарячою і холодною водою, на які встановлюється змішувач, підключений душем і має довгий вилив. Альо в сучасних квартирах підводиться 2 парі труб. Одна з них виводиться в тому місці, де встановлюється сам змішувач, інша пара труб виводиться для установки змішувача на раковину.
 
Що стосується висоти установки, то вона може варіюватися в межах від 100 до 110 сантиметрів від рівня підлоги. Дуже важливо, щоб по кутах відстань від змішувача, встановлюваного по центру, було 15 сантиметрів. Куті під змішувач слід виставляти по рівню. Для установки водорозеткі під змішувач досить дотримуватися висоту 15 сантиметрів від бортика ванною.
 
А тепер про сам процес установки.
 
Установка змішувачів починається з його збірки. Перевіряється різьблення та відповідність деталей один одному. Робити це слід без ключів і ущільнювачів.
 
Тепер переходимо до Водорозетка. Встановлюємо ексцентрики, попередньо намотавши на різьблення фторопластову нитка, на яку рекомендується намазати спеціальний силіконовий герметик. Замість нитки можна використовувати ФУМ-стрічку, але пам " ятайте, що з нею дуже складно зробити надійне з'єднання єднання непрофесійному фахівця.

 


 
Ексцентрики призначені для вирівнювання змішувача. Між центрами різьб змішувача повинна бути відстань 150 мм, тобто на такій відстані знаходяться центри ексцентриків. Не забудьте ексцентрики вирівняти рівнем. Щоб місця з'єднання єднання не були помітні, накрутіть декоративні шайби.
 
Тепер встановлюємо змішувач. До гайки змішувача слід вкласти кільця ущільнювачів. Після цього вкручувати вручну гайки ексцентрики, роблячи на кожній гайці за кілька оборотів по черзі. Обов'язково намотайте ізоляційну стрічку на поверхню гайок, щоб не подряпати поверхню.
 
Простягнувши гайку, проведення опресовування. Відкрийте водопровідні крани і простежте за якістю з'єднання єднань, щоб ніде не протікала вода.
установка змішувача
 
Тепер встановимо ще один змішувач у ванній кімнаті, але вже на раковину. Укрутите в змішувач гнучку підводку під гарячу і холодну воду. До самої раковині змішувач слід кріпити за допомогою шпильки, яка винна укручуватися в ніжку змішувача. На завершальному етапі розвідним ключем прикрутіть до Водорозетка різьблення підводки. Вісь Ві і завершили установку змішувача своїми руками

Встановлюємо змішувач на кухні
 
Процес установки змішувача в кухонному приміщенні аналогічний установці на раковину у ванній кімнаті. Змішувач для кухні відрізняється лише своїми розмірами та іншими функціями. Наприклад, функція невеликого душа, необхідна для зручності миття посуд.
Змішувач для раковини з душем
У висновку кілька порад з підбору змішувачів для кухні та ванної кімнати. Намагайтеся унікати неякісну продукцію. Як правило, більш дорозі обладнання є більш якісним і воно здатне прослужити довше. Пам " ятайте, що при раптовій поломці неякісного обладнання Ви вбережете приміщення від затоплення, на усунення якого піде більше коштів, ніж на покупку якісного змішувача.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner