384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Установка змішувача. Монтаж

Установка змішувача. Монтаж

Практично немає такої домашньої роботу, яку не зміг би виконати сам господар будинку. До таких робіт також можна віднести установку змішувача. Якщо вода на кухні проводитися з нуля, то це можна вважати везінням, так як можна зробити спочатку все ергономічно і коректно, даючи можливість максимального доступу до системи сантехніки в разі потреби. При підключенні вже наявної мережі також є можливість як провести установку змішувача на кухні, так і встановити всю систему повністю відповідно до вищезазначеного шаблоном.

  Змішувач є найважливішим і є ємним елементом для будь-якої кухні або ванної кімнати. Це означає, що слід ставитися до його вибору та встановлення дуже серйозно і з повною відповідальністю. Це стосується не тільки функціональних і естетичних характеристик змішувача, а й вимог до його безперебійної і тривалої експлуатації і зносостійкості. Змішувач високої якості зобов'язаннями зобов'язаний витримати незліченну кількість відкриттів ― приблизно більше 3000 разів за місяць, без виникнення аварійних ситуацій, без витоку води і поломки. При цьому обсяг витікає води становить 2000 літрів протягом кожного місяця. З усіх цих показників випливає, що основним чинником вибору приладу є характеристики його експлуатації, а саме простота і зручність у використанні, а також зносостійкість рухомих елементів.
Дотримання безпеки при установці змішувача
Під час подачі води, з'єднання єднання різних деталей мережі мають місце зони підвищеного ризику, в які входять з'єднання єднання матеріалів за допомогою прогумованих або гумовіх прокладок.
Рекомендується планувати систему таким чином, щоб на проміжку від труби до змішувача була мінімальна кількість таких сполук.
Друга обов'язкова умова, яку слід передбачити при установці сантехнічного обладнання, полягає в монтажі перекривають кранів, які, як правило, встановлюються відразу на стаціонарній трубі, і до них вже стикуються гнучкі шланги змішувача. Слід взяти до відома те, що кожна окрема точка водопостачальної системи повинна мати кульової перекриває кран. Це є перевагою, оскільки при необхідності можна зневоднювати одну точку, продовжуючи користуватися іншими.
Третє умови при установці змішувача ― ретельний вибір обладнання. Не завжди варто робити ставку на низьку вартість виробу. Зазвичай відбувається навпаки, і термін служби дешевих змішувачів, з'єднання єднувальних шлангів та інших виробів низької якості китайського та турецького виробництва буває дуже обмеженим. Тому дуже важливо вибрати правильний змішувач. При цьому можна орієнтуватися на такі показники, як репутація фірми, що виробляє змішувачі, а також різні відгуки інших користувачів.
Рекомендації по вибору змішувача для кухні

 

 В незалежності від того, який змішувач був обраний, багато покупців навіть не знаю про наявність у нього додаткових можливостей. Тому слід вивчити секрету догляду за даним виробом і особливості при їх використанні з комфортом, а також певні критерії їх вибору.
Відстань між кріпленнями змішувача стандартно становить 15 сантиметрів, але його можна змінити, так як у всіх змішувачів для кухні є ексцентрики (перехідники), що дозволяють це робити.
Для комфортної експлуатації змішувача величезне значення відіграє довжина виливу. Якщо планується, щоб виливши повернувся до умивальника, то вибір потрібно зупинити на змішувачі з зливом 30-35 сантиметрів.
Рекомендується вибирати двохвентильні змішувачі з наявністю керамічних прокладок, а не гумовіх. Це пов'язаність язано з тим, що керамічний виріб служити значно довше і не вимагає заміни. Для одноважільного змішувача бажано встановити фільтр грубого очищення. Встановлення виконують на крани гарячої та холодної води.
Щоб старі вінтажні змішувачі могли гармоніювати з сучасним дизайном інтер'єру єру кухні, можна виконати експерименти з кольором. Сучасні виробники пропонують як звичні відтінки кольорів змішувачів, так і нестандартні: білий, чорний, червоний, блакитний та інші, а також змішувачі з елементами іншого кольору, наприклад, з жовтого металу.
Експлуатація і правильний догляд за змішувачем для кухні
мийка-e1316111548953
У самої звичної вентильні головки змішувача з наявністю висувного виливу є, як правило, гумовий або шкіряний клапан (прокладку). Прокладку з гуми можна легко замінити. У разі якщо при експлуатації пошкодилося сідло під клапаном, наприклад, при стертому клапані при закритті води або якщо між сідлом і прокладкою потрапила тверда частинка, то змішувач краще замінити. Заміну оптимально проводити з першими ознаками зносу.
Клапани з кераміки самі довговічні і не пошкоджують сідло крана. При наявності змішувача для кухні, з керамічною прокладкою не виникає необхідності докладання великих зусиль для виключення води. Не потрібно крутити маховик занадто сильно, так як вентильна керамічна голівка може і не витримати такий тиск.
Для максимального продовження терміну служби гранітного кухонного змішувача радиться ставити очищаючі воду фільтри на труби, по яких здійснюється вступ холодної та гарячої води.
Якщо ж змішувач раптом зламався, його можна полагодити по гарантії, яка зазвичай становить один рік. Альо поломок можна буде уникнути, встановивши якісні фільтри.
Очищення керамічних змішувачів слід проводити за допомогою спеціальних засобів і м'яка якої ганчірки, яка змочується миючим засобом для посуду або оцтом. Не рекомендується застосовувати жорсткі абразиви і металеві мочалки, які можуть пошкодити поверхню змішувача і подряпати її.
Установка змішувача
8
Коли мийка вже вшита в стільницю і проведений монтаж до стіни водопровідних труб, можна приступати до монтажу кухонного змішувача. Даний процес складається з наступних трьох етапів:
роботи з підготовки до установки змішувача;
установка змішувача;
пуско-налагоджувальні роботи.
Підготовчі роботи

Перед тим як встановити кран необхідно підготувати комплект необхідних інструментів і комплектуючих. Отже, при роботі потрібно наступне:
викрутка;
розвідний ключ;
ключі гайкові 9/11, 10/12;
плоскогубці;
стрічка ФУМ.
Підготувавши необхідні інструменти, необхідно зайнятися підготовкою робочого місця. Для цього потрібно поступити таким чином:
При виконанні будь-яких сантехнічних робіт потрібно впевнитися першим ділом, перекрита чи вода. Для цього перевіряється вентиль, який розташований перед лічильником водопроводу, виконується спроба відкрити крани з холодним і гарячим водопостачанням.
Необхідно приступити до демонтажу старого зношеного змішувача. Миття для зручності злегка відсувають від прилеглої стіни. За допомогою розвідного ключа гайки гнучкого шланга відкручуються від водопровідних труб, попередньо підставивши під низ ємність. Потім викручуються шпильки, які фіксують до поверхні мийки змішувач, і забирається зношений прилад.
Якщо є необхідність, за допомогою чистячих засобів на поверхні раковини проводитися очищення посадкового місця і починається установка нового змішувача.
Установка змішувача

smesvrak
Коли всі необхідні інструменти і комплект змішувача готові, і їх справність перевірена, приступають до його встановлення. Технологія установки полягає в наступному:
Насамперед необхідно запакувати гнучкі шланги фумлентой. Різьба обох штуцерів підведень акуратно обмотується кількома витками фумлента, щоб виключити можливість підтікання змішувача в процесі використання. Шланги пропускаються в мийне отвір, закручуються в новий пристрій за допомогою гайкового ключа 10/11. Слід не забути, вмістити кільце ущільнювача, виготовлене з гуми підвищеної міцності, в паз нижньої ділянки крана. Це створить герметичність в підставі мийки.
Використовуючи плоскогубці або викрутку, в отвір змішувача щільно закручуються шпильки, кількість яких визначається відповідно до модифікацією крана.
У будь-який комплект змішувача входять дві деталі, які за формою нагадують підкову: пластина з металу і товста прокладка з гуми високої міцності.
Насамперед прокладка щільно насаджується на шпильку, зверху пластина і притискається до мийки. Утримуючи рукою прокладки і новий змішувач, на шпильку акуратно закручується бронзова гайка, при цьому використовується ключ 10/11. Упевнившись у рівності монтажу змішувача, гайка затягується до упору. Таким чином, прилад можна вважати встановленим.

 

 


Далі, слід зайнятися приєднанням до труб гнучких шлангів, для чого будуть потрібні накидні гайки в 1,5 дюйма з наявністю гумовіх прокладок всередині. Вони щільно закручуються і затягуються до упору за допомогою розвідного ключа. Альо не потрібно перестаратися і перекручувати їх, інакше можна пошкодити прокладки, і з'єднання не протечуть. Тепер можна перевірити установку змішувача на відсутність протікання.
Пуско-налагоджувальні роботи

Після установки нового змішувача на кухні необхідно насухо обтерти місця з'єднання єднань. Тепер можна відкрити вхідний вентиль і спробувати, нарешті, пустити воду. Всі штуцери шлангів і гайки уважно оглядаються. Якщо з'єднання не явилася волога і всі з'єднання єднання герметичні, то роботи по установці змішувача на кухні можна вважати виконаними на «відмінно». Всі інструменти забираються і починається експлуатація змішувача.
Основні правила та рекомендації
smesit25
Після установки змішувача необхідно його коректно використовувати і своєчасно за ним доглядати. Для того щоб змішувач служив протягом довгого часу рекомендується дотримуватися певних нескладних правил:
Змішувач замінюють тільки тоді, коли його вже не можна відремонтувати. І тому насамперед слід уважно вивчити картридж і кран-букси вентилів. Як правило, підтікає кран, якщо має місце несправність саме цих деталей. Якщо вивчити інструкцію з виконання ремонту, то можна провести ремонт і самостійно. Також можна звернути за допомогою фахівців.
У стандартний комплект змішувача входять гнучкі підводи, якість яких насправді буває дуже низька. Підводи, виготовлені з силуміну, можна викинути відразу ж. Замість них можна застосувати шланги в металевій обмотці, що мають маркування червоного і синього кольору. Вибираючи довжину шланга, потрібно бути обережним. Для цього вимірюється відстань від крана до виведення труб, враховуючи невеликий запас.
Якщо установка змішувача на кухні і підмотка труб виконується вперше, то важливо знати, що обмотку труб проводять тільки за годинниковою стрілкою, в зворотному випадку можна перетягнути, викликавши текти.
Повинна дотримуватися загальновизнана норма розташування труб з холодним і гарячим водовідведенням. Таким чином, труба, що подає холодну воду, розташовується праворуч, а гарячу воду ― зліва. Даний нюанс обов'язково повинен враховуватися при виконанні кріплення гнучких шлангів. Відповідно, розташована правіше підводка ― для холодної води, а лівіше ― для гарячої.
Змішувач монтують безпосередньо на мийку. Висота стільниці визначається стандартами і нормативами ГОСТ і досягає приблизно 85 сантиметрів. Таким чином, висота виливу розміщується змішувача становить один метр. Така висота установки змішувача дозволяє цілком комфортно користуватися краном і при цьому не нагинатися. Однак, мийка може бути і вище, залежно від зростання власником будинку.
Слід використовувати тільки вироби та комплектуючі високої якості і від перевірених виробників.
Сполучні трубопроводи розташовуються таким чином, щоб під впливом зовнішніх умов під час роботи змішувача не виникало деформування магістралі.
Періодично потрібно перевіряти герметичність і добротність всіх з'єднання єднань, щоб не довелося згодом переробляти виконану роботу по встановленню нового змішувача.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner