384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Монтаж установка змішувача

Монтаж установка змішувача

Дуже часто ремонтні роботи у ванній кімнаті стосуються сантехнічної арматури. Установка змішувача найчастіше пов'язана із заміною неробочий конструкції на нову або повним його монтажем з нуля. Причиною виходу з ладу цього сантехнічного обладнання може стати погана якість води, що подається, несвоєчасна заміна картриджа в магістральному фільтрі або протиснута всередині нього прокладка, яка втратила еластичність. Тому, перш як замінити змішувач у ванній, може просто потрібно вирішити питання, як поміняти прокладку в змішувачі.

Багато чоловіків усіма цими питаннями займаються самостійно, для них це стає приємним і захоплюючим процесом. Ми ж постараємося розглянути загальні моменти, як встановити змішувач у ванній, допомогти зорієнтуватися в нюансах, розібратися з основоположними процесами, щоб вам було легше виконати цю роботу своїми руками.

ЗМІСТ СТАТТІ [ЗГОРНУТИ]
1 Як вибрати новий змішувач
1.1 Маса
1.2 Метал
1.3 Розсіювач душа
2 Матеріали та інструменти
3 Демонтаж
4 Комплектація сантехнічної арматури
5 Основні етапи монтажних робіт
5.1 Нюанси установки
6 Висновок
Як вибрати новий змішувач

Спочатку монтаж змішувача у ванній пов'язаність язаний з необхідністю придбання його добротної моделі. Для цього потрібно знаті, за якими параметрами краще оцінити цей сантехнічний прилад, щоб він володів якісними експлуатаційними характеристиками і мав досить високий термін служби.

МАСА

Якісний прилад не може бути легким, так як товщина його металу є основною запорукою якості. Ті, що виробник не заощаджує на цій опції ― вже є гідним для визнання фактором. Велика вага виробу свідомо безпосередньо вказує на хороший термін його служби.

МЕТАЛ

Фото стандартного змішувача металевого смесітеляФото стандартного змішувача металевого змішувача
Виробники сантехнічної арматури випускають змішувачі з:

Бронзи;
Латуні;
Силуміну.
Бронза ― традиційно тієї метал, з якого виготовляють якісні сантехнічні прилади.

Латунні вироби з багатокомпонентного сплаву міді теж займають лідируючі позиції серед сантехнічної арматури.

Силумін являє собою легкий сплав алюмінію з кремнієм. Виготовлені з силуміну змішувачі не міцні і не довговічні. При експлуатації у вологих умовах відбувається межкрісталліческая корозія цього сплаву. У силумінових виробів лопаються притискні гайки і частенько відламуються ручки, так як порушуються неміцні структурні зв'язки основного матеріалу.

Однак через свою привабливо низькою вартістю силумінова сантехнічна арматура широко поширена на ринку і знаходить свого покупця. Відрізнити силуміновий змішувач можна по легкій вазі і сірому кольору шийки виливу. Тоді коли латунь або бронза має в цьому місці жовтий відтінок.

 

 

 

Розсіювачами ДУША

Фото розсіювача душаФото розсіювача душа
Заміна змішувача старого зразка завжди супроводжується вибором вдосконаленої моделі. Найбільш кращим останнім годиною є вироби з розсіювачами, облаштованими самоочищатися соплами.

На загальному тлі сітки розсіювача, вони являють собою виступаючі гумові сосочки з маленькими дірочками. Таке конструктивне рішення вихідних отворів лійки, не дає можливості забиватися їм відкладаються солі. При зміні тиску води під час включення або виключення душа, сопла на розсійнику відповідно розширюються або звужуються. Такі невеликі коливання змушують гумові сосочки здригатися, тім самим, струшуючи з нижчою знаходяться отворами, наліт солей і механічно прибирають його.

Головка ж лійки зі звичайними соплами, при жорсткому виконанні матеріалу, з часом обростають накипіле солями і починають бризкати в різні боки.

Матеріали та інструменти

Перш, як поміняти змішувач у ванній, необхідно запастися для роботи деякими матеріалами і інструментами у вигляді:

Пасатижів;
Клоччя або ФУМ-стрічки;
Кількох розвідних ключів;
Герметика;
Пасти «Уніпак»;
Сантехнічного льону;
Прокладки з пароніту або гумі розмірами ¾ або ½ дюйма.
Демонтаж

Заміна змішувача передбачає виконання деяких основних пунктів покрокової інструкції.

Спочатку потрібно перекрити воду на трубах гарячого і холодного водопостачання.
Потім злити залишки води з змішувача і труб комунікаційної системи.
За допомогою розвідного ключа потрібно відпустити великі гайки змішувача між перехідними ексцентриками і краном.
Після від'єднання ексцентриків, старе обладнання знімають.
Закінчивши демонтаж, потрібно ретельно очистити залишилися всередині стіни фітинги з внутрішнім різьбленням від залишків фарби та елементів старої підмотки.

Комплектація сантехнічної арматури

Установка змішувача у ванній неухильно передбачає складання останнього. Всі змішувачі виробники поставляють на ринок в розібраному й оптимально упакованому вигляді для зручності транспортування.

Всі його елементи розфасовані в тканинні мішечки бувають і целофанові пакетики. У пакувальній коробці обов'язково повинна знаходитися інструкція з докладною інформацією, як зібрати і як встановити змішувач.

Комплектація змішувача повинна складатися з:

Основного блоку;
Душової лійки;
Гусака виливу;
Гнучкого душового шланга;
Ексцентриків;
Декоративних плафонів;
Гумовіх прокладок.
Купуючи нову сантехнічну арматуру, обов'язково потрібно перевірити всі вхідні в його комплект елементи на:

Якість покриття;
Цілісність з'єднання різьбових з'єднань;
Відсутність зовнішніх пошкоджень.
Основні етапи монтажних робіт

Фото дев'ять п'яти кроків монтажу смесітеляФото дев'ять п'яти кроків монтажу змішувача
Перш, як встановити змішувач у ванній, потрібно спочатку зібрати його. Монтаж змішувача на першому етапі зводиться до складання всіх елементів купленого устаткування і під'єднання до основного корпусу:

Гусака виливу;
Душового гнучкого шлангу;
Душової лійки.
Установка змішувача може супроводжуватися проведенням настановних робіт у зоні акрилової ванни. Тут потрібно бути вкрай уважним і обережним, щоб не пошкодити акрилову поверхню.

Далі установка змішувача проходити по основній схемі монтажу практично для всіх конструкцій.

Згідно будівельним нормам і правилам установче відстань між центрами водозабірних розеток становить 150 мм, цей показник повинен виконуватися всіма для якісної установки сантехнічної арматури.
Якщо ця відстань потрібно відкоригувати користуються регулювальними ексцентриками.
Подмотать ексцентрики, для включення їх до фітинги на стіні, можна, використовуючи подмоточную лляну клоччя з пастою «Уніпак» або ФУМ-стрічку.
Потім установка змішувача пов'язана з приміркою основного блоку до ексцентрики. Якщо обидва вихідних патрубка сантехнічної арматури легко накручуються на ексцентрики, то вони встановлені правильно.
Далі знімається весь блок, накручуються на нього декоративні плафони, які з'єднання єднуються на ексцентрики.
Після встановлення змішувача у ванній переходити у стадію накручування основного блоку. Тут можна не використовувати ніяких подмоточних матеріалів.
Щільну усадку основного виробу забезпечать прокладки, що знаходяться всередині притискних гайок. Підтягнути гайки можна ключем до розумної межі, що не переусердствуя. Так, щоб ключ під рукою трохи поскрипував. Для цього досить зробити півоберта.
Питання, як поміняти змішувач, вирішене. Далі відкриваються крани магістральних ліній комунікаційних трубопроводів гарячої та холодної волі. Перевіряється зібрана лінія на працездатність. При відсутності протікання, вона готова до експлуатації.


НЮАНСИ УСТАНОВКИ

Розглядаючи питання, як поміняти змішувач, потрібно в обов'язковому порядку при роботі дотримуватися деяких правил і настановні параметри:

Ця сантехнічна арматура повинна встановлюватися над ванною в 30 сантиметрової зоні від її краю;
Кінець випускних фітингів після монтажу кахельної плитки або іншого облицювального матеріалу, повинен знаходитися врівень з площиною стіни;
Фітинги повинні встановлюватися в строгої паралельності один до одного;
Розміри кріплення лійки на стіну має бути суто індивідуальним і відповідати смаку і перевагам господарів;
Капітальний ремонт передбачає виконання цих робіт з одночасною заміною всіх підвідних труб холодної та гарячої води на пластикові.


Висновок

Заміна змішувача у ванній, особливо своїми руками є приємним, цікавим, корисним і одночасно економним процесом. Не треба витрачати час, сили і засоби для того, як встановити змішувач бригадою сантехніків.

Озброївшись нескладними інструментами і матеріалами, вибравши гідний варіант сантехнічної арматури, скориставшись порадами з інтернету і нашими рекомендаціями, можна сміливо провести цю роботу самостійно. Так як при всьому розмаїтті асортименту всіляких змішувачів, встановлення їх має стандартні параметри і схеми підключення сантехнічної арматури.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner