384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Який змішувач поставити у ванну?

Який змішувач поставити у ванну?

    Змішувач для ванни або на ванну?
Змішувачі для ванн, в тому сенсі що встановлюються на стіну ванної кімнати. Вибір завжди є десь посередині, то саме ціна / якість. Більшість змішувачів підключені в стандартні висновки через ексцентрики в стіні. Вибір змішувача залежить від ваших уподобань і можливості, альо в більшості від функціоналу самого змішувача. Якщо у вас по-старому змішувач йде і на ванну і раковину потрібен довгий вилив. На цьому загострити увагу.

При постійної експлуатації занадто довгий виливши починає провисати і утворюється текти, це дуже часто відбувається на китайських змішувачах з позначкою дешево. Альо не всі китайські змішувачі погані, є і якісні, ціновий діапазон починається від 3000 рублів. Багато відомих бреенди начебто іспанія, Чехія, Німеччина, за фактом виробляються на китайському заводі, альо при постійному контролі, на російський ринок лагодити цілком якісна продукція. Але природа магазинів по сантехніці така, що дешеві змішувачі для ванн стояти в районі 3000 ― 5000 рублів, а більш якісні за ціною від 5000 і вище. У нашому інтернет-магазині ви можете купити змішувач для ванни всього від 2000 рублів при відмінній якості.

    Змішувач на ванну встановлюється через отвори у ванні. Є один момент, який не відразу впадає в очі. Т.к. установка ванни проводиться шляхом монтажу та гереметізаціей швів, у багатьох випадках йде укладання плитки, ви можете зіткнутися в майбутньому з проблемою заміни змішувача на ванні. Змішувачі в районі 8000 ― 14000 рублів, там де душова лійка на шлангу висувається з отвору у ванні часто схильна до зносу, замінити її можна тільки шляхом відсунення ванни. Якщо ви вирішили підібрати змішувач на ванну, ви можете проконсультуватися у нас. У багатьох випадках ми рекомендує купувати душову стійку з тропічним душем і змішувачем з коротким виливом. Такий варіант набагато сучаснішою і виглядає краще і з точки зору експлуатації можна ремонтувати в будь-який момент без демонтажу ванни.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner