384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Поради сантехніка для змішувачів Haiba (Haiba)

Поради сантехніка для змішувачів Haiba (Haiba)

    Маркою Haiba торгую дуже довго і всі гарантійні ремонті роблю особисто, по скільки в сантехніці є пристойний досвід.За довгі роки зрозумів одну істину, довговічність вашого змішувачі залежить тільки від вас самих і безпосередньо від його монтажу! Приклад: ви купили змішувач на кухонну раковину з довгим гусаком і ручкою з верху як у Олександра, приклади у нього у відгуку на фото.І є ятайте сантехнік сантехніку ворожнечу !!! Навіть за рекомендацією до вас навідався супер сантехнік це не є що він такий насправді, а в основному що б з вас зняти пристойну суму грошей. Що з його боку, а йому наплювати на ваші проблеми, матеріальне становище, він вам нічого не винен! Майстер може затягувати гайки ключем ті які потрібно затягувати руками, пережавши цю гайку вона з часом лопне і у вас проблеми, не перевірити нормально змішувач на протечку у з'єднання об'єднаннях піти, а вночі коли лягаєте спати в трубах піднімається тиск на пару атмосфер і вісь вам можна плавати:) Я так можу довго писати повернуся до теми.Що ж зробив бі тлумачний майстер? Для початку зробив бі ревізію новому смесітелю.

Для початку кран потрібно розібрати, прибрати весь механічний сміття (стружка, лат.порошок (якщо ліття корпусу порошковому) і т. д) все що на різьбі відгвинтити і змастити (вазеліном) всі сальники і поверхня за якими вони будуть ковзати! (ковзання все ж краще ніж > треніе - таким чином продовжується термін служби всіх сальників і буде більш м'яким який хід рухомих частин змішувача, залишки мастила вода змиє) .Резьби: всі футорки садимо на супер клей !!! одна Гусак але не у всіх змішувачів вона там є! і в змішувачах у ванну і настінний на кухню і в душ кабіну є дві футорки на яких тримаються кріпильні гайки теж на клей !! Якщо кран на картриджі потрібно змастити всі посадочне місце для нього у змішувачі і його манжети так само змастити затискну гайку яка його затискає і в ручці яка кріпиться на штир картриджа змазати посадкове отвір і сам штир, а також після і фіксуючий гвинт який тримає ручку. Після цієї процедури ви з легкістю навіть через 7 років зможете розібрати змішувач для заміни картриджа!

 

 

 

Чому тече вода з під гайки гусака (одна з найчастіших проблем за якими я виїжджаю з обслуговування аналізованого товару) в основному така проблеми в змішувача у ванну кімнату, душ кабінку і кух. на стіну ну і трохи інакше в кух. як у Олександра смороду набагато рідше! Гусак вертять в різні боки і після годині сальники перуться і протікання (змащення все вирішує), інший проб. коли гайку цю затиснули ключем і сальники закисли і задубіли гусак то погано крутитися, а повернути його господиня хоче і опа коли ви крутите його футорка яка в Гусак намертво застрягла в змішувачі, а різьблення на жаль :( і вона викручується з гусака і бах гусак як то раз і відпав, ух який поганий мені продали кран:) така проблема буде в будь-якому змішувачі навіть за 1000 $ якщо його не встановити якісно !! Кріплення змішувача: в основному кух. потрібно всі з'єднання єднання змастити або замотати Фумой і змастити, їли кріплення з рж. матеріалів перемазати весь солідолом або заліпити всі пластиліном на восковій основі !!! Різьблення: людина пише що на змішувачі Haiba була бракована різьблення і неможливо накрутити шланг, проблема зворотна різьблення то погана скоріше всього на шлангу !!! (Всі шланги і лійки які йдуть в комплекті посередньої якості або просто БОНУС вам не потрібно відразу купувати при покупці змішувача нові смороду в комплекті вже є, вийдуть з ладу купіть щось нове), (на шланги та лійку гарантії немає).

Часто приходять до мене в магазин і вісь помилуйтеся такий хороший змішувач, а такий поганий шланг ах ви такий не гарна:) особисто моє спостереження, ЛЮДИНА НІКОЛИ не зізнається у своїй правоті НЕ !!! Шланг можуть порвати діти, ваші гості, родичі, чоловік, дружина і не визнаватися:) Шланг не можна перекручувати навколо змішувача як шарф:) прикручувати його до змішувача руками !!! вирівняти його потім так само руками закриття лійку в шланг все потрібно робити не через силу, а тільки злегка що б не просочувалася вода через соедіненія.І є ятайте шланг не розрахований що б стримувати тиск води !!! не коли не перекривайте рукою лійку тій же ефект колі лійка закис (засмітилася) і шланг від тиск просто разривает.Лійка потрібно з нормально пропускною здатністю !!! Що б не було проблем зі шлангами просто купуйте силіконові шланги в межах 100-150 гр !! ! Сантехнікою торгую вже 10 років, кращий Бренд з усіх, повірте "Haiba", фірмових змішувачів в наявності багато (відімі, Емеві, Грох, Імпреза, Клуді)

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner