384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

GROHE Грохе Грое завжди дозволять підібрати ідеальний варіант

GROHE Грохе Грое завжди дозволять підібрати ідеальний варіант
Широкий вибір модифікацій змішувачів для ванної кімнати

У кожній колекції змішувачів GROHE моделі різного типу.
Allure Brilliant Змішувач для раковини на три відчини Antonietty Architects AG, Switzerland
Починаючи з одноричажних змішувачів для раковини і закінчуючи змішувачами на чотири відчини колекції GROHE Грохе Грое завжди дозволять підібрати ідеальний варіант.

Незалежно від того, підбираєте Ви єдиний змішувач для гостьової туалетної кімнати або комплект обладнання для всіх точок розбору раковини, біде, ванни і душа серед нашого широкого асортименту в різних цінових категоріях знайдуться відповідні моделі для всіляких стилів оформлення інтер'єру єру.

В інтересах сумісності з будь-яким сантехнічним обладнанням, у кожній з наших колекцій змішувачів представлені моделі, що передбачають різні варіанти монтажу.Змішувачі для раковини випускаються в наступних модифікаціях:
змішувачі одних важелів з низькими і високими виливу
настінні змішувачі
Змішувачі для ванни і душу випускаються в наступних модифікаціях:
змішувачі прихованого і зовнішнього монтажу
Підлогові Виливи та змішувачі для окремо розташованих ванн.
Allure Brilliant Змішувач одноважільний для раковини Antonietty Architects AG, Switzerland
Якщо Ви прагнете до максимального комфорту, зупиніть свій вибір на змішувачах GROHE.

Ми безперервно розробляємо вражаючі нові технології, які наділяють наші вироби безліччю відчутних для користувачів переваг.

Наші змішувачі одних важелів для ванної кімнати оснащені технологією GROHE SilkMove®, що передбачає збільшений кут повороту важеля і застосування керамічних дисків виняткової якості. Дана технологія забезпечує точність регулювання температури води і плавність ходу важеля на довгі роки.

В одному з механічних випробувань на довговічність, проведеному TÜV SÜD, змішувач змішувач GROHE Eurodisc показавши переконливу перевагу перед конкуруючими моделями, яким він зобов'язання язаний нашій унікальній технології GROHE SilkMove®. Тут ви можете ознайомитися з докладною інформацією про даному випробуванні.

Наші двохвентильні змішувачі для ванної кімнати з технологіями Carbodur і LongLife забезпечують плавність ходу важелів і рукояток змішувачів.

Швидка установка
  Технології GROHE QuickFix і GROHE QuickFix Plus скорочують час монтажу на 40% і 50%, відповідно, завдяки спрощенню та зменшення кількості компонентів, що беруть участь в монтажі.

Змішувачі GROHE: якість на все життя.

Наші змішувачі та інші вироби розробляються таким чином, щоб прослужити Вам все життя, скорочуючи необхідність періодичної заміни обладнання.

У процесі розробки нового виробу все нові матеріали і компоненти піддаються фізичним і функціональним випробуванням для перевірки на відповідність нашим високим стандартам якості.

   Змішувачі GROHE піддаються грунтовним випробувань на довговічність, що імітує умови багаторічної щоденної експлуатації. Це дозволяє гарантувати бездоганну якість роботи всіх наших виробів впродовж багатьох років.

Відносно своєї продукції ми надаємо гарантію забезпечення запасними частинами, яка означає, що в разі зняття вироби з виробництва всі запасні частини до нього будуть поставлятися ще протягом 10 років (для вбудованих компонентів цей термін становить 15 років)
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner