384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Економте воду і електроенергію зі змішувачами Grohe

Економте воду і електроенергію зі змішувачами Grohe

Економте воду і електроенергію

Першокласні конструктивні та технологічні рішення, реалізовані в наших термостатах, допоможуть Вам економити воду та енергію, скорочуючи свої витрати на комунальні послуги.

Температура води безперервно відстежується втсренним термоелементом. У разі коливань параметрів води, що поступає Вам не потрібно регулювати температуру води самостійно ― це скорочує витрати часу на прийняття душу, а також витрата води та енергії.


Скоротіть водоспоживання до 50%

Наші термостатичні змішувачі оснащені клавішею EcoButton
При включенні душа вода починає надходити зі зменшеним тиском.
Для збільшення напору необхідно натиснути на клавішу EcoButton ― ця проста функція допомагає обдумано користуватися збільшеним витратою води.

блискучі робочі якості

Ми є фахівцями в області термостатичних технологій для душового устаткування і безперервно вкладаємо сили і кошти у розробка нових, прагнучи до підвищення безпеки і комфорту користувачів.

Виконання своїх першорядних функцій нашими термостатичними змішувачами гарантується такими технологіями, як GROHE TurboStat® і GROHE CoolTouch®, а їх бездоганний зовнішній вигляд забезпечується технологією хромованого покриття GROHE StarLight®.


За результатами незалежних випробувань наші термостатичні змішувачі були визнані кращими в категорії "best in test". Організація LGA QualiTest GmbH провела порівняльні випробування 17 термостатів провідних європейських виробників. У всіх трьох категоріях, по яких проводилися випробування, наші термостати Grohtherm 3000, 2000 і 1000 зайняли перші місця.
Термостат Grohtherm 3000 був визнаний кращим, отримавши найвищі оцінки в чотирьох категоріях.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner