384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Установка змішувача своїми руками

Установка змішувача своїми руками

    Змішувач ― це, мабуть, найбільш зрозумілий для самостійної установки сантехнічний прилад у ванній кімнаті. Тому якщо ви вирішили спробувати монтаж своїми руками і заощадити на професійному сантехніці, то змішувач підійде для цього завдання найкраще.

Виділимо три етапи роботи. По-перше, підготовка пристрої для встановлення. Сюди входять приготування необхідних інструментів, демонтаж старого змішувача і очищення робочого місця.

По-друге, сама установка. І нарешті перевірка роботи встановленого змішувача у ванній. Зупинимося докладніше на кожному кроці.

 

 


Підготовка

Для роботи нам знадобляться наступні інструменти:

розвідний ключ;
гайкові ключі 9/11, 10/12;
фумка (стрічка ФУМ) для гідроізоляції;
плоскогубці;
плоска викрутка.
Отже, почати слід з перекриття подачі води. Як правило, здійснюється ця задача за допомогою вентиля, який розташовується перед лічильником води. Перевірити, чи вийшло у нас все зробити правильно, можна відкривши крани з холодною і гарячою водою.

   Зніміть старий змішувач. Зазвичай на цій стадії починають виникати перші проблеми: часто попереднє пристрій сильно прикипає до труб. Ваші старання відвернути розвідним ключем можуть призвести до поломки труб.

Вирішити ці труднощі здатні гальмівна рідина або гас. Кілька крапель на прикипіла стік, 10 хвилин очікування ― і старий змішувач можна прибирати.

Потім очистіть посадочне місце на раковині і приступите безпосередньо до монтажу нового пристрою.


Установка

Для початку "запакуйте" гнучкі шланги фумкой. Кілька витків ущільнювача намотуються на різьблення штуцерів гнучких підведень, які належить закриття в кран. Даний крок допоможе попередити можливі підтікання там, де з'єднання єднуються деталі.

Схема смесітеляПропустіте шланги в отвір і гайковим ключем на 10 прикрутіть їх у змішувач. До приєднання гнучких шлангів поставте гумове ущільнююче кільце. Це кільце вставляється в паз внизу крана і потрібно для герметизації крана до основи мийки.

Далі візьмемо плоскогубці або плоску викрутку і закручуємо 1 або 2 шпильки в отвір змішувача, яке призначене саме для цього. Скільки шпильок прикрутити, залежить від конкретної моделі крана.

У комплектації змішувача входять 2 важливі деталі: пластина з металу і товста гумова прокладка. Обидва елементи надягають на шпильку: спершу гумова прокладка, а потім пластина. Все це потрібно щільно притиснути до мийки.

 

 

За допомогою ключа на 10 або 11 накрутіть бронзову гайку на шпильку, при цьому однією рукою тримайте змішувач і прокладки. Вирівняйте кран на мийці і закрутіть його до упору ― зараз можна переконатися в тому, що змішувач надійно встановлений на мийці.

Але це ще не всі навіть на другій стадії ― установці. Наприкінці приєднаєте гнучкі шланги до водопроводу накидними гайками ½ дюйма. Обов'язково перевірте, щоб усередині цих гайок були гумові прокладки. Закрутіть гайки і підтягніть їх розвідним ключем. Робіть це без фанатизму, щоб не продавити прокладки сурму.

Перевірка

Залишилося перевірити, чи всі ми правильно нікого. Відкрийте вхідний вентиль перед лічильником води і запустіть воду по змішувача. Перевірте, герметичні чи гайки і штуцери гнучких флангів. Якщо вологи немає, то ми вітаємо вас ― ви тільки що самостійно встановили змішувач у ванній.

Сподіваємося, що все пройшло добре і ви зможете користуватися цим необхідним пристроєм у своїй ванній. І робити це стане набагато приємніше, адже ви знаєте, що нікого роботу своїми руками.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner