384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Відремонтувати змішувач своїми руками

Відремонтувати змішувач своїми руками

Ремонт змішувача.

У цій статті ми розповімо Вам про ремонт змішувача, а саме про заміну приєднувальних шлангів. Так склалося, що кран – один з найбільш активно експлуатованих предметів в будинку. Однією з найпоширеніших поломок змішувача є протікання приєднувальних шлангів. Їх заміна дуже проста. В першу чергу необхідно перекрити подачу гарячої та холодної води. Потім взяти гайковий ключ (оптимально-розвідний) і акуратно відкрутити старі шланги. Якщо Ви з цим впоралися – вважайте, що перша половина ремонту змішувача виконана.

 

 

Коли Ви зняли шланги, переконайтеся, що нові також підходять за розміром і не мають дефектів. Якщо перед покупкою нових приєднувальних шлангів Ви не впевнені, що вони мають такі ж технічні характеристики, то краще йти в магазин зі старими шлангами, тоді продавець - сантехнік точно підбере

Вам необхідний товар. І так, якщо нові приєднувальні патрубки підходять для заміни, то прикрутіть їх гайковим ключем на місце старих. Відкрийте подачу води і перевірте шланги на перебіг. Якщо все добре, значить ремонт змішувача успішно завершено.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner