384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Монтаж змішувача Зегор Zegor

Монтаж змішувача Зегор Zegor

Зовсім в недалекому минулому існував практично один варіант змішувача для ванної. Не відзначався різноманітністю і спосіб його кріплення. Це був свого роду універсальний варіант (як для раковини, так і для душу), що має довгий поворотний виливши, який швидко виходив з ладу через дитячих «пустощів». Ніде, крім стіни, такий змішувач не розміщували. Що стосується самої ванни, то вона теж була свого роду «стандартом» ― довга чавунна, що займала половину ванної кімнати. Така «краса» поряд з універсальністю. Сьогодні все змінилося. Сучасні технології дозволяють реалізувати найсміливіші дизайнерські рішення, від яких захоплює дух. Нестандартний підведення води, нестандартні форми і розміри ― немає нічого неможливого. Обмеження лише одне ― політ фантазії дизайнера.
Враховуючи існуючу різноманітність, споживачеві сьогодні буває досить складно вибрати прийнятний для себе варіант. До того ж, потрібно врахувати особливості приміщення. На що ж звернути увагу в першу чергу? Розглянємо деякі особливості настінного, бортового і вбудованого змішувача.
Монтаж змішувача на стіну

 


У цьому випадку потрібно врахувати:
Довжину виливу. Виливши може бути коротким, середнім і довгим. Короткий вилив зараз досить модний і поширений. Альо якщо він виявиться коротше відстані від стіни до бортика ванною, тоді вода буде битися про цей бортик, розливаючись за межі ванни. Але потрібно врахувати, що ширина бортика ванною у кожного різна. Тому мода модою, але найбільш реальний варіант установки настінного змішувача ― пристрій з зливом середньої довжини.
Висоту монтажу. Вона також різна в кожному конкретному випадку, і хоча немає жорсткого правила, нормальною вважається висота десять-п'ятдесят ятнадцять сантиметрів від поверхні бортика ванни.
Монтаж змішувача Zegor Зегор на бортик ванни
Такий спосіб монтажу передбачений у цілого ряду ванн, пропонованих різними виробниками. Найбільш часто застосовується в складних системах з електронним управлінням, наприклад, в гідромасажною ванні. Це дорогі моделі ванн найбільш відомих виробників. У такому наборі змішувач не є окремим елементом ― він стає частиною всієї композиції. Змінювати це готове рішення, не зруйнувавши всю систему, неможливо. У теорії, звичайно, може бути все, але практично таке роблять дуже рідко. Покупець цієї ванни отримує все в одному наборі. Якщо ж ванна пропонується окремо, тоді можливі варіанти. Власник вибирає тип підключення змішувача, його дизайн, а також спосіб розводки холодної і гарячої води.
Монтаж прихованих змішувачів
Цей тип монтажу змішувача сьогодні набірає велику популярність. Такий змішувач має спеціально розроблену конструкцію, яка включається зовнішню накладну панель і внутрішній механізм, вбудований в стіну. Конструкція самого механізму може бути розрахована на різну кількість споживачів. Може підключатися тільки кран і душ; тільки душ; душ з форсунками і так далі. Враховуючи велику різноманітність варіантів, виробники Zegor і Zerix розробляють універсальні механізми (внутрішню частину) для всіх можливих підключень.

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner