384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Одноважільні змішувачі Зегор

Одноважільні змішувачі Зегор

    Одноважільні змішувачі
Маючи однаковий принцип управління, на сьогодні всі змішувачі одних важелів відрізняються один від одного по внутрішньому влаштую механізму змішання. Розглянємо два існуючих варіанти.
ZEGOR Z31-SIT-A182 ZEGOR Z41-POP-A043 ZEGOR Z15-BKE-A280
  Характеристики одноричажних змішувачів ZEGOR залежно від механізму вузла змішування
У корпусі гільзи змішувача знаходиться металева куля з нержавіючої сталі, який і виконує функцію змішування води. Яким чином? Куля має три відчини: два маленьких ― призначені для холодної та гарячої води, яка підводиться до змішувача і одне велике ― для подачі води з кулі в вилив. У порожнину кулі вода надходить по трубках. Кінці трубок забезпечені спеціальними пружними гумовими або полімерними ущільнювачами, що створюють герметичне з'єднання єднання з порожниною кулі. Порожнина кулі є камерою змішування, в якій поєднуються два потоки. Рухоме з'єднання єднання кулі з зливом також має елементи ущільнювачів для герметичності з'єднання єднання. Ширина підвідних трубок і розмір порожнин такого механізму дозволяють користуватися ним без фільтра грубої очистки води. Деякі виробники використовують в кульових механізмах для ущільнення полімерні кільця з покриттям з тефлону. Виходить трохи дорожче, але такий механізм краще ковзає, що полегшує управління важелем і робить регулювання більш точною. Крім того, в цьому випадку збільшується термін служби вузла змішування через відсутність звичайних еластичних ущільнювачів.
Другий варіант включає у собі кілька (дві-три, залежно від виробника) керамічних пластин. Нижня нерухома пластина, як і куля в першому варіанті, має три відчини ― два маленьких (подача холодна / гаряча вода) і одне велике ― для подачі двох потоків в камеру змішування. При переміщенні рукоятки змішувача, верхня пластина ковзає по нижній. Відчини нижньої пластини певним чином відкриваються і закриваються, чим регулюється кількість і пропорція подаються потоків холодної та гарячої води. З камери змішування вода подається на вилив. Між пластинами виробником покладена силіконова змазка. Недоліком такого механізму є його чутливість до дрібного сміття, іржі та іншим частинкам, які можуть потрапити з водою між гранню отворів і рухається пластиною. В результаті так званого «ефекту ножиць» частка буде «перекушу», пошкодивши грань отворів. Для вирішення подібної проблеми з таким змішувачем потрібно обов'язково використовувати фільтр грубого очищення води.

 

 


Переваги одноричажних змішувачів ZEGOR з кульовим механізмом
Зручне використання однією рукою.
М'яка і точне регулювання.
Економиться час при регулюваннях температури і натиску води.
Недоліки одноричажних змішувачів з кульовим механізмом
Необхідність раз на два роки замінювати кільця ущільнювачів, як зазначено в інструкції користувача.
Переваги одноричажних змішувачів з механізмом на пластинах
Більший термін служби в порівнянні з іншими змішувачами.
Зручно і легко управляти пристроєм тільки однією рукою.
Економиться час ― небагато, але кілька секунд життя при кожному використанні звільняється для інших справ.
    Недоліки одноричажних змішувачів з механізмом на пластинах
Великим недоліком для багатьох стає незручність при необхідності точного регулювання температури. Суть проблеми в наступному. Комфортний діапазон температури води для людини ― від 34 до 42 градусів. Різниця становить 8 градусів. А недорогі змішувача в основному мають кут регулювання температури якраз в цих межах ― від 6 до 8 градусів. Ось і виходить, що, чи допустима, 43 градуси забагато, а трохи повернувши важіль, на виході отримуєте далеко не 38-40, як хотілося, а всього 35-37 градусів. Дорожчі моделі таких змішувачів позбавлені цього недоліку завдяки хорошій якості і конструкції картриджа.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner