384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Який вибрати змішувач? Кілька порад

Який вибрати змішувач? Кілька порад

У цій статті я розповім, який змішувач вибрати і як не стати жертвою обману недобросовісного продавця. В першу чергу, варто звернути увагу на ціну крана. Якщо вона занадто занижена, запитайте у продавця, з чим це пов'язано і самі уважно огляньте кран. Для початку, відчуйте вага змішувача. Якщо він занадто важкий, означає сплав корпусу неякісний, що в майбутньому може обернутися проблемами, такими як корозія і протікання.

Дуже легка вага крана свідчить про те, що при його виробництві використовувався матеріал близький до пластику. Це може спричинити за собою фізичні пошкодження сантехнічного приладу, а також швидку втрату товарного виду ( змішувач просто «злізе» ). Після вивчення ваги, слід перевірити вентилі або важелі. Вони повинні обертатися легко і без люфту, при цьому легко і зручно перебувати в руці.Наступний етап вибору змішувача – перевірка наявності аератора. Аератор знаходиться на носику крана.

Він призначений для розподілу струменя так, щоб економити її витрата, при цьому запобігати розбризкуванню по раковині. І наостанок зверніть увагу на наявність маркування виробника і упаковку, де обов'язково мають бути вказані назва та адреса виробництва. У результаті Ви знаєте, який змішувач вибрати, щоб його робота була довгої і надійної!

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner