384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Поради. Ремонт змішувача своїми руками

Поради. Ремонт змішувача своїми руками

Ремонт змішувача

Приходить час, коли навіть сама надійна річ виходить з ладу. І змішувач в цьому випадку не виняток. Поломку змішувача можуть спровокувати такі фактори: неправильна експлуатація, погана установка крана майстром-сантехніком, шлюб приладу, або ж закінчення терміну експлуатації (знос змішувача з часом). У цій статті я розповім про поломку, якої багато хто не надають значення, але в той же час, вона може спричинити за собою серйозні наслідки.

 

 

 

Ця проблема – протікання крана! Користувачі часто не приділяють уваги тому, що навіть при щільно закрученому змішувачі з певною періодичністю капає вода. Насправді питання серйозне хоча б тому, що разом з водою капають Ваші гроші. Такі маленькі крапельки здаються зовсім нешкідливим явищем, але лише до того часу, поки Ви не побачите рахунок за водопостачання. Після цього Вам відразу ж стане ясно – необхідний ремонт змішувача (хоча деякі люди думають, що просто використали більше води за певний період).

 

 

 

 

Якщо ж зайві гроші на рахунку за комуналку для Вас не проблема, і Ви далі не звертаєте увагу на краплі з крана, подумайте про те, що в одну мить він може просто не витримати і залити Вашу квартиру. За «Законом підлості» це найчастіше відбувається вночі, коли Ви мирно спить і нічого не підозрюєте (напір води в мережі набагато вище вночі, що призводить до великого відсотку виходу з ладу сантехніки саме в цей час).Виходячи з вищевказаного, слідкуйте за станом своєї сантехніки і не відкладайте ремонт змішувача назавтра!

 

 

 

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner