384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Як розібрати змішувач

Як розібрати змішувач

Водопровід є одним з головних побутових пристроїв в кожному будинку, а є невід'ємною його частиною є змішувач. Цей прилад виконує функцію змішування гарячої і холодної води для забезпечення певної температури.

Змішувачі підрозділяють на

одноважелі,
вентильні,
кульові,
 

А також вони діляться за призначенням і методом їх установки. Саме виходячи з цього складається ціна виробу. Але яка б не була його вартість, настає година, коли змішувач виходить з ладу. Причому важливо саме те, що найчастіше проблема змішувача вимагає невідкладного втручання. Причиною несправності може бути протікання крана, зменшення обсягу струменя з крана, витік води з під вентиля. Щоб дізнатися причину його необхідно розібрати. Отже, перед вами виникне питання: як розібрати змішувач змішувач або кульовий. Для цього необхідно зрозуміти, як він улаштований, щоб виключити помилок надалі.

Як розібрати змішувач у ванній

Етапи розбирання крана
В першу чергу, слід перекрити подачу води, незалежно від того, де знаходиться змішувач: в кухні, у ванній або в іншому місці. При установці сантехніки її обладнають водяними фільтрами. Необхідно ретельно перевірити фільтр на наявність всякого роду забруднень. У тому випадку якщо дана деталь справна, можна зробити висновок, що поломка саме в змішувачі.

На перший погляд може здатися, що розібрати кухонний змішувач змішувач буде складно, тому що зовні він не має жодних зачіпок. Секрет у тому, що під заглушками, що вказують на подачу води, ховається болт. Іноді він перебуває під емблемою. Наступний етап, це витяг картриджа. З них справи йдуть складніше, через те, що за час служби він «прикипів». Ні в якому разі по ньому не можна стукати металевим молотком, при необхідності це можна зробити через брусок, легко постукуючи по колу. Витягуємо відпрацьований картридж, протираємо поверхню корпусу крана м'якою тканиною і на його місце встановлюємо новий.

Велика частина споживачів задається питанням: як розібрати змішувач на кухні? Перш ніж почати розбирати, необхідно відмочити різьбове з'єднання єднання, так як на кухні при частому використанні водопровідної води, кран зазвичай прикипає. Потрібно ретельно змочити з'єднання єднання з різьбленням оцтом або гасом, але можна використовувати і автомобільну мастило WD-40. Почекавши 10 хвилин, можна починати відкручувати частини змішувача.

 

 

 

Етапи розбирання крана

    На ринку сантехніки відносно недавно з'єднання явилися кульові змішувачі. Попит на ці змішувачі зростає завдяки тому, що вони економні, завдяки рідкісному протіканню. Однак перед споживачами постає одне й ті ж питання: як розібрати кульовий змішувач до кухні з метою капітального ремонту. Власникам одноричажних змішувачів, що мають металевий або керамічний клапан, потрібно зняти важіль ― рукоятку, який виконує функцію подачі води. У більшості випадків він закріплюється гвинтом, який ховається під декоративною накладкою. Від вас вимагається викрутити гвинт, що забезпечить доступ до внутрішніх частин.

Зверніть увагу на спосіб кріплення, так як у кожної моделі змішувача він свій. У тому випадку, якщо ви маєте справу з кульовим змішувачем, які мають шток, необхідно підняти його вгору і акуратно зняти, тому що в цій конструкції немає гвинтів.

 

 

 

Кульові змішувачі

Як тільки ви зняли важіль, потрібно прибрати кришку корпусу, що з'єднання єднується з корпусом за допомогою нарізного кріплення. У деяких випадках кришка закріплюється гвинтом. У цьому випадку він знаходиться збоку. Під кришкою розташована затискна гайка. Розкрутити її ви зможете за допомогою газового ключа або розвідного. Тільки після цього ви зможете вийняти картридж, що підлягає заміні. У тієї ж годину пам " ятайте, що стара прокладка під ним може прикипіти і утрамбувати. Для визначення точної причини поломки необхідно відкрити воду і простежити, звідки вона потече і після цього приступати до заміни картриджа або просто замінити прокладку.

Для ванних кімнат зазвичай застосовують змішувачі 2-х типів: двохвентильні крани-букси і одноважелі з картриджем. У багатьох квартирах досі у ванних кімнатах використовують двохвентильні змішувачі. Так як ці змішувачі використовуються з минулих часів, багато споживачів мають уявлення, як розібрати кульовий змішувач у ванній кімнаті. Під декоративною кришкою цих змішувачів знаходиться шуруп, який відкручується в першу чергу. Після того, як його відкрутили, вивертаємо корпус кран-букси розвідним ключем. Далі можна визначити, чому він вийшов з ладу. У моделях таких змішувачів зазвичай виходить з ладу прокладка, яка розташована на штоку крана-букси або просто слабшає кріплення. Після усунення неполадки кран-буксу встановлюємо на місце.

 

Висновки

На сучасних будівельних ринках в наш час досить великий вибір сантехніки, в тому числі і змішувачів. Перед споживачами постає питання: "Який змішувач якісніше?", Альо який бі змішувач не вибрав бі покупець, для того щоб він прослужив довше необхідно дотримуватися кілька рекомендацій:

Для чищення корпусу змішувача, рекомендується підібрати засіб для чищення у вигляді крему, гелю або порошку, яке призначене саме для металу, з якого виготовлено цей виріб.
Не можна використовувати металеві щітки і сильні засоби, які роз'яснюють їдають покриття, кошти на лужний і оцтової основі.
Щоб хром не потемнів, сліди від шампуню або мила необхідно відразу змивати чистою водою.
З метою профілактики слід частіше міняти прокладки або картриджі.
При бажанні, рекомендується встановити фільтр для очищення жорсткої води.
Вісь кілька нехитрих рекомендацій, при дотриманні яких експлуатація змішувачів на довгий годину не принесе вам клопоту.

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner