384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Як розібрати змішувач своїми руками

Як розібрати змішувач своїми руками

  Ванна кімната ― це місце особистої гігієни людини. Особливе місце в ній займає чаша ванній. Вона буває різних розмірів і по-різному встановлена.

Основним елементом є ванни змішувач. Кріпиться він безпосередньо до виходів з'єднання різьбових з'єднань зі стіни. Відповідно, кранів для припинення подачі води, не передбачаються, оскільки труби ховаються в стіну.

У цьому випадку перекривається подача води повністю на санвузол. Ремонт або заміна змішувача вимагає оперативності вирішення проблеми.

Можливо, вийшла з ладу прокладка, і замінити її не складі особливих труднощів. Якщо поломка більш суттєва, потрібно розібрати змішувач для ремонту або замінити його цілком.

Як розібрати душовий змішувач?

Як розібрати душовий змішувач?

Душовий змішувач має свою особливість конструкції. Він є двохвентильні механізмом, але відмінна рису його конструкції ― це наявність довгої трубки крана і лійки душа з підставкою.

Щоб здійснити ремонт одного з вузлів, необхідно знаті конструкцію змішувача. Можна розглянути, загалом, розбирання змішувача на вузли:

Довга трубка крана. Щоб усунути текти трубки, не обов'язково відключати воду, оскільки цей вузол при закритих вентилях вода не надходить. Для заміни на ній прокладки або заміни труби цілком, потрібно відкрутити всього один кріплення у вигляді гайки;
Важіль перемикання режимів душ / кран. Розібрати його можна за допомогою розвідного ключа. Для початку шестигранником відкручуємо кріплення, потім знімаємо важіль. Відкручуємо фіксуючу гайку і виймаємо картридж для заміни. Потім вставляємо новий елемент і закручуємо фіксатор тому. Наприкінці монтажу потрібно поставити на місце важіль;
Механізм лійки душа. Всі елементи лійки кріпляться за допомогою з'єднання різьбових з'єднань. Щоб відремонтувати їх, потрібно здійснити лише одну (заміна лійки) або дві операції (заміна шланга душу або літій підставки);
Кран-букси.
Розбирання кран-букс здійснюється однаково для обох одиниць і при перекритою подачі води:

 

 

 

  Знімається декоративна заглушка і відкручується вентиль;
знімається хромований купол і відкручується фіксує гайка;
виймається картридж і вставляється новий;
потім збираємо вузол душового змішувача у зворотному порядку.
Як розібрати керамічний змішувач?

Як розібрати керамічний змішувач?

Керамічні змішувачі виготовляються в основному для гранітних або керамогранітних мийок та умивальників, а також для ванн будь-якого типу. Наявність такого виду змішувачів полегшує підбір гармонійного поєднання сантехнічних приладів.

У керамічних змішувачах використовується притерті пластини з металокераміки в якості регульованого механізму. Самі пластинки поліруються, тому цей елемент забезпечує герметичність керамічному змішувача.

Змішування гарячої та холодної води відбувається без єдиної прокладки всередині змішувача. У керамічних змішувачах є відмінна функція, що обмежує температуру гарячої води.

У середині змішувача вмонтований фільтр для запобігання потрапляння дрібних частинок і трубного сміття між пластини, оскільки його відсутність скоро може засмітити пластини. Якщо пластини засмічуються, керамічний змішувач виходить з ладу.

Якщо керамічний змішувач виходить з ладу його можна розібрати, але тільки для очищення фільтра. Для цього потрібно зняти декоративну заглушку на важелі змішувача і відкрутити затискний гвинт за допомогою шестикутника.

Потім потрібно відкрутити хромований купол і затискну гайку, потім зняти і фільтр, промити його ретельно і встановити на місце, здійснивши збірку змішувача у зворотному порядку.

Керамічні змішувачі служать десятиліттями без поломок. Якщо ж вийшов з ладу пластинами механізм, змішувач потрібно замінити.

Також дивіться відео урок по ремонту і розбирання керамічних кран-букс.

 

 

 

Як розібрати важільний змішувач?

Як розібрати важільний змішувач?

Важільний змішувач має один важіль для управління сілі потоку і змішування води одночасно. Така конструкція прийшла на заміну замість застарілих типів двохвентильних змішувачів. Завдяки одному важелю стало зручно використовувати його в домашніх потребах.

Багато людей вже відмовляються від двохвентильних змішувачів і встановлюють одноважелі.

Не так давно такі новинки були дуже дорогими і доступні були тільки вузькому колу людей. Тепер їх можна придбати в будь-якому сантехнічному магазині за доступними цінами, а їх асортимент дозволить вибрати оригінальну модель.

Незважаючи на надійність одноричажних змішувачів, деякі їхні елементи, з часом, вимагають заміни або ремонту. Щоб розібрати змішувач змішувач для здійснення ремонтних робіт, необхідно здійснити ряд операцій:

спочатку ремонтного процесу необхідно відключити подачу води на змішувач;
потім потрібно зняти важіль. Знімаємо захисну кришку з позначенням холодної (синій колір) і гарячої (червоний колір) води. Далі потрібен шестигранник, щоб послабити кріпильний, циліндричний шуруп. Знімаємо важіль;
перед вами регулює шток і декоративна хромована гайка у вигляді купола, її потрібно відкрутити;
для наступного дії потрібен розвідний ключ. Беремо його і відпускаємо гайку, фіксатор картриджа;
після цього виймаємо картридж для заміни.
вставляємо новий картридж і здійснюємо збірку змішувача.
Дивіться також:

Корисні поради про те, як відремонтувати кульовий змішувач?
Як правильно встановити змішувач?
Якщо необхідно зняти аератор для прочищення, необхідно просто віджати його розвідним ключем.

Також дивіться відео про те, як швидко і правильно розібрати і замінити змішувач у ванній.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner